Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most velem lenne a gond?

Most velem lenne a gond?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az összes "barátom" állandó jelleggel csak kihasznál, még a legjobb barátaim is...mindent elvárnak tőlem hogy adjak meg minden (én marha meg is adtam nekik mindent eddig), ja és persze néhány k*csög gyerek a elterjesztette rólam, hogy nem köszönök, mit ad Isten kedves unoka nővérem meg húgom olyan pofátlanul ment el előttem egyik nap, röviden sz*rtak köszönni, és még rám panaszkodnak ami nem lehetséges mert azokkal a marhákkal nem is találkoztam múlt nyáron, nem tudom, vajon az a bajuk, hogy én nem vagyok k*rva, meg nem b*szok be minden szombaton és nem teperem le más pasiját vagy mi? Jó tényleg nem vagyok társasági lény inkább az a magányos farkas típus, de azért szerintetek ez miattam van főképp? mert én tényleg megpróbálom magam visszafogni, mert nem cseszem le mások stílusát, és még a legnagyobb ellenségemmel is képes vagyok normálisan, kulturált módon viselkedni, de ők kihasználtak végig, és én ezt nem értem..... :( már ott tartok, hogy nincs is barátom, mert nem bízok meg senkiben, velem van szerintetek a gond, mert eddig nem vettem észre? :S
2012. aug. 17. 00:35
 1/1 OoVvSs válasza:
vannak iylen emberek, dee tudd, h jobb vagy náluk! ők mit mutatnak fel?! "lefeküdtem 23 sráccal a nyáron" az emberek folyton elfelejtik, h ha nem olyan, mint akikkel körül van véve, akk ő totál hülye! egyszerűen hagyd őket a francba!!! ki a szart érdekel miket pletykálnak?! gondolj bele: idősebb korukban mennyi mindent fognak megbánni! "minek feküdtem le azzal a sráccal?! csak kihasznált. volt egy jó barátom, aki mindent megosztott velem, én meg, h menő legyek és ne legyek uncsi, kipofáztam a titkait" komolyan, ne legyél olyan, mint ezek!
2012. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!