Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a gond, hogy nincs...

Velem van a gond, hogy nincs igazi barátnőm?

Figyelt kérdés
A Sogórnőmmel eleinte elég jó barátnők voltunk.Most sincs köztünk harag beszélünk meg ilyenek,csak ha ott van a másik barátnője akkor úgy csinál mintha ott sem lennék.Ha volt is barátnőm akkor mindig többet volt a másik barátnőjével mint velem.Pedig én tudok titkot tartani és számítani is lehet rám.A Másik barátnője meg állandóan kibeszéli a sógórnőmet és ö ezt tudja is.De mégis hozzá megy beszélgetni meg ilyenek.Ha valami segítség kell akkor meg hozzám jön.Nem értem velem lehet a gond?
2012. máj. 5. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a gond, ezt a kérdést én tetem fel, jók a válaszok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2012. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt érezni kellene, valamiért jobban érzi magát a másikkal mint veled. na de miért? és erre neked kell rőjönnöd. én úgy gondolom, hogy alapvető emberi ösztön, hagy azoknak keressük a társaságát akikkel jólérezzük magunkat. amúgy épp ebbe a cipőben járok most azzal a külömbséggel, hogy régen nem igy volt, sőt régen olyan is volt, hogy egyszerre hivtak mindenfele és alig tudtam megoldani utólagos sértődések nélkül.... én is azaon agyalok, hogy mi miatt változott meg a helyzet
2012. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igazából az van,hogy egy csomó ember érdekből keresi a másik társaságát.pl nekem olyan "barátaim" voltak,akiknek csak akkor voltam fontos,amikor lehúzhattak.Amikor segítségre szorultak,akkor hívtak,más nem számított nekik.

Amúgy meg nem tudom,mi a gond,nálam is hasonló a helyzet,nem igazán találom a helyem sehol:(

2012. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utálnátok a fejemet ha ismernétek, de azt kell mondanom, hogy nézzetek szét előbb saját magatokban (megdöbbentő, hogy miket tud ott találni az ember ha kinyitja a szemét), kedves harmadik válaszadó sajnos mindenki magából indul ki...
2012. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha buliba is megyünk akkor a sogornőm a másik barátnőjével van,mert én utálom a piát az meg szereti.Nem tudom,de sokszor úgy érzem,mikor így hárman vagyunk,hogy nem kívánatos személy vagyok.Mikor csak ketten vagyunk akkor kibeszéli a másikat,de arra lennék kíváncsi,hogy ha én nem vagyok ott akkor lehet,hogy engem beszélnek ki.Úgy hogy már úgy vagyok vele,hogy nem mondok neki semmi olyat.Már gondoltam olyanra is,hogy irigykedik,mert van egy vállalkozásom és elég jól megy.Most szeretnénk házat venni.Eléggé nagyzolós a sógor nőm.A Régi barátnőim meg akkor kezdtek ki beszélni a hátam mögött mikor szerelmes lettem,és hát sajnos egy kicsit elhanyagoltam őket.De mikor ők voltak akkor én meg értettem,és soha soha nem beszéltem ki egy barátnőmet sem.Nem értem mi a baj...Sokat beszélünk hülyülünk meg ilyenek,de érzem,hogy a másik barátnőjéhez jobban húzódik.
2012. máj. 5. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van. Én is hasonló barát hiány állapotban vagyok de én tudom jelenleg hogy miért. Gimiben voltak barátaim, aztán szétszéledtünk. Néha néha még összefutunk de mivel más városban lakunk, máshova járunk egyetemre így nehéz. Volt egy barátnőm akivel egy városban laktam. Mikor szakított a pasijával (pasijaival) vagy vele szakítottak (ebből volt több) hozzánk jött panaszkodni. A múltkor is mikor valamiért maga alá került (nem volt pasija) is rám írt hogy elpanaszolhassa. Egyébként egy buliba nem hívna el, rám nem írna. Ha összefutunk beszélgetünk de azt is a buszon meg 2 havonta mikor találkozunk. Akkor szakadt le rólam mikor nekem voltak gondjaim. Kicsit segíthetett volna de ugyebár akkor én lehúzom őt stb.( lelki és egészségi gondjaim voltak, valószínűleg lelki okai voltak a dolognak fizikai tünetekkel) De bezzeg mikor neki voltak.. Én nem vagyok az a nagy bulizós típus, rengeteg ismerősöm sincs így természetesen olyanokkal barátkozik akiknek vannak. Hát őt nem mondanám most már barátomnak. Sajnos 20 év fölött nehéz barátkozni. Sok barátnőm akkor tűnt el mikor összejött a barátjával (köztük ez a lány is). Ezt sem tudom felfogni hogy akkor már miért nem kell a barátság.. Ilyen alamuszi kihasználós világban élünk. Nincs itt olyan hogy barátkozol valakivel és az melletted marad mint barát, csak ha sok haverod van és tudsz új ismerősöket is felmutatni. Egyetemen pedig tudja mindenki hogy hamarosan hazamegy, sokan akár 100 km-re is így könnyebb lesz az elválás. Sok ismerősöm, haverom van itt is de barátságból nem sok született sajnos. Remélem ha el kezdek dolgozni ez majd változik:) Sok sikert neked is kérdező.

22l

2012. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!