Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A reklám, színész casting...

A reklám, színész casting ügynökségek közül melyik a legjobb? Ha egy helyen már vagyok regisztrálva egy másik, hasonlóhoz már nem regisztrálhatok?

Figyelt kérdés
Pl: Astoria, Karakter Casting ügynökség?

2012. aug. 17. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem .ez kb. olyan lehet hogy egy celeb több adónál van leszerződtetve.de ugye ilyen nincs

azt javaslom hogy kérdezd meg az ügynökséget hogy máshová is regisztrálhatsz-e de szerintem kicsi az esélye

2012. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálhatsz több helyre, mivel a regisztráció még nem szerződés, meg nem munka, csak nyilván leszel tartva. Én egy forgatáson hallottam hogy egy pasi több mint 10 helyen van regisztrálva, és így van annyi melója, hogy meg tud ebből élni statisztaként, de mondjuk én is kapásból két helyen vagyok.
2012. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én a Hollywood-tól voltam többször forgatni, de különösebben nem panaszkodhatok rájuk, kicsit kemények voltak a forgatások (12-14 óra) de ez ugye nem rajtuk múlik.
2012. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én sokszor dolgoztam a Hungaro Filmcastinggal, nagyon fair csapat, időben fizetnek.


Van szép új weboldaluk is, őket nagyon ajánlom. :)


[link]

2013. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!