Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a Corvin-ne...

Mennyire veszélyes a Corvin-negyed?

Figyelt kérdés
A nagytemplom utca sarkán lévő új épültbe költözöm. Eddig mindenki pozitív volt, hogy felújították szipi-szupi meg minden. Mégis eléggé aggódom, csak a 8. kerület. Persze nem fogok a "durvább" részegen egyedül csatangolni, de biztos, lesz olyan, hogy sötétedés után érek haza. Szeretném tudni, hogy mégis mennyire veszélyes a környék, ha csak az Üllői felől közelítem meg?
2012. aug. 17. 22:19
 1/1 prefer válasza:
Évente 1-2 hetet töltök a Nagytemplom 8-ba Szerintem nyugodt szívvel odaköltözhetsz. Idén is ott töltöttem a vakációt negyed magammal 5 és 8 éves gyerekekkel. Még össze is futatunk. :-)
2012. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!