Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságos a...

Szerintetek biztonságos a Corvin negyed környéke?

Figyelt kérdés
A Corvin áruház felépülése óta biztonságosabbá vált a környék? A Corvin melletti utcák tűrhetőek közbiztonság szempontjából, vagy ugyanolyanok, mint pár utcával beljebb? Ti költöznétek oda?
2012. júl. 11. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem attól, hogy kicsicsázták, nem lett más mint régebben. Én nem költöznék oda. Eleve pláza környéke még jobban vonzza az aljanépet. De aki büdösben, a város közepén akar lakni, hogy ne kelljen sokat utazni, az bevállalhatja. Jól hangzik: a Corvin-negyedben lakom.
2012. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár éve még putri volt, csak pár utcányira onnan. Nem tudom, most mi a helyzet.
2012. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár utcányira most is ugyanolyan putri. Ha úgy érzed, meg tudod védeni magad szükség esetén, bevállalható, de ha félsz, akkor inkább ne.
2012. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparázni, nagyon sok házat lebontottak, és ezzel a brazilokat is kisöpörték, és sorra épülnek az új épületek.

Ha nem állnak le az építkezésekkel pár év múlva teljesen meg fog változni a környék.

Van sokkal rosszabb környék is Pesten, de persze jobb is.

2012. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!