Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerkedni/beszélgetni szeretn...

Ismerkedni/beszélgetni szeretnék teljesen nyitott csajokkal?

Figyelt kérdés
Akikkel bármiről bármikor lehet beszélni.Hogy miért? Még magam sem tudom...

2012. aug. 18. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én olyan vagyok. ;)
2012. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted,h bármikor? .. én szívesen beszélgetek veled,ha gondolod.
2012. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt miért kérdezed, sőt miért kérdezel mindent?


Kedves kérdező, csak hogy inspiráljalak... kimész az utcára, és a legelső neked tetsző lánnyal leállsz beszélgetni, ha nem oké, akkor a következő kiszemelttel.

Ezt csinálhatod életed végéig, ameddig akarod, biztos, hogy lesz "jó találat". Vannak még értelmes és normális lányok, nők (szerencsémre, szerencsénkre), ezekből ha egy szinten vagytok, akkor eléggé megtudnak és meg is fognak nyílni. A teljesen nyitott nem tudom mit jelent, nem ajtóról beszélünk, de hamár kicsit is nyitott feléd, első körökben már annak is örülj, mert elidegenedtek az emberek egymástól...

2012. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!