Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet olyat, hogy...

Szerintetek lehet olyat, hogy postára postázni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, külföldi vagyok, de időközönként megyek Magyarországra, és kéne küldjenek nekem csomagot (külföldre nem küldik). Megadnám egy olyan posta címét, ami útba esik, és onnan venném ki a csomagot, legközelebb, mikor megyek. Szerintetek lehet ilyet? Vagy már hallottatok ilyesmit? (Lehet, hogy hülyeség, de szerintem jól hangzik:)) )

2012. aug. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Van ilyen szolgáltatás, ha jól tudom "postán maradó" a jelzése az ilyen küldeménynek.
2012. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2012. aug. 18. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A postán maradó szolgáltatást egy EU-s szabályozás miatt csomagok esetében nem lehet igénybe venni!Csak levélre,pénzre...
2012. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, igénybe lehet venni. Több kilós dobozokat és csomagokat vettem át a postán maradó módszerrel.
2014. aug. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!