Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol csináljak fotóblogot? A...

Hol csináljak fotóblogot? A lentiek közül melyik a leglátogatottabb, stb?

Figyelt kérdés

Fotóblogot szeretnék indítani saját képekkel, már kicsit utánajártam a témának, viszont még annyi kérdésem lenne, hogy a következő oldalak közül melyik a leglátogatottabb, melyiken várható a legtöbb vélemény, esetleg hol "fedezhetnek fel" a legkönnyebben? Amiket találtam, mind angol nyelvűek, tehát gondolom valamilyen szinten nemzetköziek (?), a magyar fotóblogos oldalak közül melyikek a legnépszerűbbek a látogatók szempontjából?

Amiket eddig találtam:

blogspot.com

wordpress.com

wix.com

deviantart.com

photoblog.com


vélemények ezekről az oldalakról? Menyiken lenne érdemes elsőre próbálkoznom? Ja, és melyiket egyszerűbb kezelni?(abban még kissé béna vagyok..) Esetleg további fotóblog-oldalakat tudtok ajánlani, amiket már próbáltatok és beváltak?

Köszönöm a segítséget!(:



2012. aug. 18. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik a leglátogatottab?

Itt megnézheted: www.websiteoutlook.com

2012. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jók a képeid, teljesen mindegy hova regisztrálsz :)
2012. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, koszonom, a kepekkel meg igyekszem..(;
2012. aug. 19. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!