Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy Kanada...

Azt hallottam, hogy Kanada nem fogad Magyarországról menekülteket. Szeretném végleg elhagyni az országot. Ki mit tud erről? Minden érdekel. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Viszont engem már több atrocitás is ért a származásom miatt és már nagyon elegem van!Konkrétan 4 skinhead belénk kötött, majd bántalmaztak minket. Erről látlelet is készült illetve rendőrségi feljelentést is tettünk. A menekült státusz igénylésénél elég ezt a két dokumentumot csatolni? Érdemes lenne egy unión kívüli országból beadni a papírjainkat? Mielőbbi válaszokat várok, kérlek jelezzetek vissza!

2012. aug. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kanadába nem valószínű,hogy a mostani helyzet alapján beengednek cigányokat.
2012. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Kanadának már a hócipője teli van a sok kérelemmel,100 emberből 3 nak ad kérelmet.Próba szerencse.10 éve kellett volna...Ha nem menekültként mész ki,több esélyed van.
2012. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Engem meg a cigányok vertek meg. Én hova kérjek menekült státuszt?
2012. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a haverom utcájából kb 8-10 roma kiment,és 2hét múlva már itthon voltak,nem adtak nekik munkát és hazaküldték őket,én helyedbe más országba próbálkoznék.
2012. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen,mondjuk az a jellemzőbb,hogy a cigányok vernek meg Magyar embert,de ez esetben a kérdezőt is megértem.
2012. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
57%
Köszönd meg a cigányoknak, ahogy a sok normális magyar is szív miattuk. Szégyen, hogy ezek miatt lassan már a magyarok se tehetik be sehova a lábukat. Köszönjük, gratulálunk. A piócákat sehol nem szeretik, főleg nem az agresszív fajtát.
2012. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sajnálom, ami veled történt!

Én is szeretném elhagyni az igazságtalan munkaerőpiac és a sok buta gyűlölködő miatt. Kinti munkahely küld majd nekünk a vízumot, most folyik az adminisztráció.

A kezdőtőke, a nyelvtudás, és hogy tudd, mit akarsz, nagyon fontos!

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%

"Kinti munkahely küld majd nekünk a vízumot, most folyik az adminisztráció."


Ezt hogy sikerült? Hol? Milyen munka?

2012. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. A szittya testvéreimnek üzenném, hogy nem vagyok cigány és még ingyenélő sem. Jövőre diplomázom és építészmérnök leszek. Emellett idén lettem fogtechnikus és még hébe-hóba dolgozni is van időm.
2012. aug. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!