Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hány Magyarországról kiutazott...

Hány Magyarországról kiutazott roma ragadt meg Kanadában, amikor volt ez a lehetöség pár éve?

Figyelt kérdés
Nem tudom, jó kategóriába irtam- e ki a kérdést. Tudjátok arról beszélek, amikor volt ez a kampány vagy hogy hivják, hogy lehetett menni roma származásúaknak, és kaptak lakást, meg pénzt.

2012. aug. 7. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nem elég sajnos! Még most is nagyon sokan vannak itthon. :(

Az a baj, hogy hamar le is fújták ezt a lehetőséget, pedig ezzel a kanadai liberálisok és Magyarország is jól járt volna.

2012. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kitudnád nekem fejteni ez Kanadának miért volt/ lett volna jó?
2012. aug. 7. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert megismertek volna egy csomó cigányt. Úgymond élettapasztalatot szereznek.
2012. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kanada nem szereti a turistákat, erről miért nem ír az élenjáró Magyar média ...
2012. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

14.12-esnek nagyon igaza van! :)

Élettapasztalatot szereznek a saját bőrükön, és utána nem rasszistáznak tovább felelőtlenül, hanem belátják, hogy bizony az illető cigánybűnözőket nem véltelenül akarták idehaza rács mögé tenni, és hülyesség volt őket befogadniuk.


Másrészről én nem azt írtam, hogy Kanadának jó ez, hanem azt, hogy a kanadai liberálisoknak. Ha annyira támogatják őket, csak jó lehet nekik is, nem? :)

2012. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha igy már értem. :-) Lehet nekik már annyi tapasztalat is elég volt, és ezért szüntették meg. Lesz következö vállalkozó kedvü ország vajon?
2012. aug. 7. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno ezen milyen jót nevettünk, mi voltunk a rasszista magyarok, akik bántják szegény romákat.

Most meg kézzel lábbal tiltakoznak, h egy se menjen oda, vajon miért???:)

Kb így tudnám elképzelni, ha az itteni sok megmondó okos ember végre találkozna romákkal, nem pedig a gép mögül okoskodna.

2012. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!