Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deperszonalizáció 1 éve!...

Titi95 kérdése:

Deperszonalizáció 1 éve! Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

A deperszonalizációs szindrómám 1 éve tart! Az életem tönkrement, a tanulmányaim nem tudom folytatni.8 hónapja kezelésre járok egy terapeutához, néha úgy érzem sokkal jobb néha viszont már csak elvegetálom a napjaim, mindent megpróbáltam már, állandóan menditálok,2x voltam pszichiátrián, gyógyszert semmiképp nem akarok, a nyugtatókra ígyis rászoktam.

Csak pozitív kommentárokat várok, tudom,hogy mások is szenvednek ebben, és velük szeretném megosztani a tapasztalataim, és szeretném,hogy ők is segítsenek.



2012. aug. 18. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
17 évesen hogyan jutottál el idáig? És miben nyilvánul meg a betegséged? Tényleg érdekel.
2012. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt egy balesetem, ami agyzúzódáshoz vezetett..Ez megvonta tőlem az alvást, 5 hétig altatókat kapkodtam be, először erőset, majd átálltam a homeopátiás dolgokra.. Minden létező agyi vizsgálatom volt (MR, ct, EEG, agyiultrahang) féltek,hogy valami maradandó, de nem.. aztán 5 hét után jelentkeztek a fura tünetek, először azthittem a kimerültségtől, de egyre inkább megijedtem.. Féltem a világtól mert fura volt nekem, a tükörképem idegennek tűnt, idegennek tűntem magamnak, idegennek az életem.. Féltem,hogy minden elveszlik , hogy semmi sem valós.. 2 hónap után sikerült diagnosztizálni, addig tömtek agyi értágítókkal.. Ekkoriban szoktam rá a napi 3 Frontinra.. Azonnal terápiába kezdtünk, egy nagyon kedves megbízható pszichológusom van aki rengeteget segített, nagyon sok félelmem legyőztem, mertem buszra szállni, iskolába járni, még a barátaimmal is találkoztam olykor, majd néha szörnyebb volt, néha pedig sokkal jobb.. Majd nyár végén besokaltam annyira erős szorongásom volt, ekkor vittek fel a pesti Vadaskert pszichiátiára, ahol megnyugtattak nincs pszichés gondom, csak zavarom van, és ezt kell kezelni.. Itt 2 hónapig nem jártam terápiára,mert sokat fentvoltam, próbáltak leszoktatni a nyugtatóról.. Nem ment, folyton beveszem, bár ha jobb a napom csak 1 szemet.. Újrakezdtem a terápiát , 3 alkalom után még nem várok semmit, csakhogy keződődik az iskola nekem pedig romokban az életem, és rettentően félek.. Hát így..
2012. aug. 18. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy elmondtad. Ehhez képest én "csak" motiválatlan vagyok, tehát nem vagyok sorstársad, akit alapvetően keresel a kérdésben. A gyógyszereket igyekezz minimalizálni, vagy elhagyni...
2012. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!