Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a szokásaik az Iszlám...

Mik a szokásaik az Iszlám vallású araboknak?

Figyelt kérdés

Az én pasim is Iszlám, Algériában él, és nemtudom hogy mire számthatok, hogyha kimegyek:SS

Olyat hallottam, hogy a nőket kint értéktárgynak tekintik, stb. Segítenétek nekem? Mindent amit tudtok, azt írjátok le légyszi!


2012. aug. 18. 22:05
 1/5 x) ***** válasza:

Szerintem reggel ugyan úgy fölkelnek mint bárki más, annyira nem más a rutinjuk. Viszont sokat imádkoznak. Azt nem tudom naponta hányszor vagy hogy mennyi ideig de imádkoznak.

A nőket tényleg tárgyiasítják, nekem örök emlék marad hogy valahol Arábiában (bár tudom hogy te nem oda mész) egy iszlám csávó meg akart venni 30 tevéért mert szőke vagyok és kék szemű és még sose látott ilyen nőt :)

2012. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez a megveszlek 30 tevéért egy csajozós duma. Egy teve = egy Mercédesz. Gondolod, érsz annyit? :-)
2012. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iszlam?? A baratod max muzulman lehet. Az iszlam a vallas a muszlim az ember. Algeria, hat nem veszes, ugyebar Francia gyarmat volt ezert sokan beszelik a nyelvet es az angolt is. A nok iskolazotsaga az ilyen orszagokhoz kepeset magasabb. A te helyzeted a fiutol is fugg, mennyire vallasos? Melyik varosban el es kivel??
2012. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először is a brátod Muzulmán,de sebaj. Nekem Egyiptomi férjem van,itt élünk ,van egy kisfiunk is.. Bármiben szívesen segítek. Írj privit. :)
2012. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En a neten megismerkedttem egy fiuval,aki cipruson dolgozott de Marokkoi szinten muszlim!Keresztenykent mentem ki!A fiu csodalatos es a valasa is,ha valaki megerti ezt a vallast rajön hogy csodalatos,elbüvölö!Ra 3 honapra össze is hazasodttunk!Marciusban atcsereltem a vallasomat muszlimra(nem bantam meg)egyszerüen fantasztikusan erzem magam azota es TISZTANAK!:)4 honapja nemetorszagba költöztünk itt dolgozik a ferjem!dec.6.-ra varjuk a kisfiunkat!INSAALLAH!En nagyon boldog vagyok!Egyebkent naponta 5 ször imatkoznak!Engem egyaltalan nem kezel targykent,nagyon imad es en is öt egy csodalatos elbüvölö ember!Annyit elarulok neked ha ez a fiu akihez kiszeretnel menni tiszteli a vallasat es egyenes a vallasahoz es betartja,akkor soha de soha nem fog targykent kezelni SÖT...!Remelem segitettem,es nagyon sok szerencset kivanok!:)
2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!