Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bartos Cs. István élete?

Bartos Cs. István élete?

Figyelt kérdés
Hogy került oda, ahol most van? Ki volt a Kati? Hogy hagyta ott? Mindenképp meg fogom ezeket tudni, remélem segítetek benne! :)
2012. aug. 19. 04:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1"

+ ebben leírja ,hogy Kati a neje volt

2012. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ő egy filozófus volt, de agyilag leépült, ezt bizonyítják a videók is!

"Egyetek padot mert sok benne a vitamin" :D

az angol wikipédián is fent van

2012. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg a kannás bor is közbe játszott az agyi leépülésben, a nőjéről viszont semmit se tudok.

Előző voltam!

2012. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elég nehezen emészthető, amit ír. Mint valami skizofrén.


És alig tudni meg belőle valamit. Pl. hogy mentek szét Katival? ... Vagy egyszer csak bekattant az agya és skizofrén lett 1ik napról a másikra v mi?


Vagy kihasználta a csaja aztán miatta lett ilyen?!

2012. aug. 19. 17:48
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
A skizofrén nem az, nincs két személyisége, csak egy agyilag leépült félkegyelmű.
2012. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nincs két személyisége. A skizofréniának nem az a lényege... az a disszociatív személyiségzavar.


Azért mondtam, hogy skizofrénnak tűnik, mert téveszméi vannak, össze-vissza, összefüggéstelenül beszél, full értelmetlen.


De aki meg tudná mondani, hogy hogy mentek szét KATIVAL, annak megköszönném. :DDD

Ja és hogy milyen Koccintóst iszik (Valami félédeset gondolom, boltban kaphatót whisky-színűt. A környéken sehol sem találtam olyat, pedig megkóstolnám! :S )

2012. aug. 20. 02:52
 8/14 anonim ***** válasza:
a mestőr általában ilyen koccintóst iszik [link] tescoba nézd meg ott tuti hogy van
2012. aug. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bartos Cs. István válasza:
59%
Miért érdekel ez téged?
2012. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a tetoválós videójában megmagyarázza KATIT

ő volt az a nő, aki azt mondta neki ,hogy ha magára varratja a nevét, akkor ad neki egy liter pálinkát .D

2012. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!