Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukák, Apukák. Ti megengedné...

Anyukák, Apukák. Ti megengednétek 14 (pár hónap múlva 15) éves lányotoknak hogy elfogyasszon egy doboz sört?

Figyelt kérdés

Mindig mondogatja hogy az osztálytársai már rég buliznak, eljárnak discoba, és úgy isznak mint a felnőttek.. ezt természetesen nem engedem meg, de esetleg egy doboz/üveg sör még belefér? Ha a rendes nem is, akkor azok az ízesítettek.. vagy egy Bacardi. Mellesleg cukorbeteg és lisztérzékeny. De persze akkor inná ha engedi a cukorszintje. Szerintetek??

Üdv.: Egy anyuka


2012. aug. 19. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fenti vélemény egyezik az enyémmel!
2012. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Benkoos válasza:
Bármilyen sört ihat,csak a gyümölcsös,ízesített retteneteket ne hagyd.Az méreg :) De most komolyan,addig jó,amíg otthon iszik és csak keveset.Bár én simán ittam tizenévesen és nem lettem rossz ember.
2013. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!