Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hülyén fog hangzani a...

Lehet hülyén fog hangzani a kérdésem de mitől érettebb, tapasztaltabb egy ember?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
hát aki idősebb, aki többet megélt, megtapasztalt már, mint mondjuk egy 10 éves.
2012. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Nem hangzik hülyén egyáltalán. Maga az élet teszi érettebbé, tapasztaltabbá az embert. Én 39 vagyok, 19 éve önálló háztartást vezetek. Európát járom folyamatosan, tehát nagyon sok mindent láttam, tapasztaltam. Közben egy gyermeket is felneveltem. Kb ezektől, illetve még sok minden mástól válik azzá az ember.
2012. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
#1 Önmagában a kor nem jelent semmit, ha "buborékban" nő fel az ember.
2012. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz,nem a kora miatt lesz valaki érettebb,és bölcsebb!Én pl 37 éves vagyok,és annyi tapasztalatom sincs mint egy 16 éves gyereknek,de persze elég bölcs vagyok:D
2012. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
#4 Azért ez nem lehet teljesen igaz amit írsz, 37 évesen azért tapasztalhattál már 1-2 dolgot. Egy tininél biztosan többet tudsz az életről.
2012. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!