Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több fiún is láttam, úgy...

Több fiún is láttam, úgy hordani a nadrágot, hogy ki látszik az alsónadrágjuk, vagy az egész, vagy csak a széle, ez miért jó? Jobb úgy hordani, vagy valamit jelent ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés.
2012. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Régebben azt hiszem amerikai börtönökben terjedt el ez a szokás/jelzés.A férfiak így jelezték hogy kaphatóak a meleg szexre ( anális) mivel ugye csak férfiak voltak ki voltak éhezve,és ez volt az egyetlen módja hogy jelezzék szexuális éhségüket egymásnak mivel ugye tele volt őrrel és tilos volt a közösülés.Azóta csak szimplán nem tudja senki hogy ezt jelenti gondolom valaki elkezdte így hordani és olyan lazának tűnt utána meg csak terjedt és terjedt.
2012. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

most meg azt is olvastam, hogy újabban a szabadságot és a társadalom sztenderd elvárásainak megvetését/elutasítását is jelképezi.

2012. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a mai világban a divatbúzaságot jelképezi, semmi mást :D
2012. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 halibel ***** válasza:
94%

Mert az a menő. Tök ciki, ha nem lóg ki a gatyát, mert akkor nem leszel menő. És ugye az a fontos! -.-

Hova születtem...

2012. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert a jányoknál az nagymenő, ha a tanga kilátszik, plusz még a kurv@rendszám-tattoo...
2012. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hány éves vagy? am ezt azért csinálhják mert azt hiszik h menő! én nem csinálom
2012. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

A divat soha nem ésszerű!

Anyám mondta egyszer évtizedekkel ezelőtt: "divat -valami-

mint a fél szem, csak még nem nyomatták ki..."

A szóban forgó felvetésről én, személyesen azt tartom hogy undorító! Akkor már miért nem veszik kívülre azt az alsógatyát és még koszos is legyen hogy lássák:ő hordta...

Idétlenek amikor a nyári melegben kötött sapkát hordanak, vagy sállal körül tekerik a nyakukat és egy szál pólóban meg rövid nadrágban masíroznak. De ide lehet sorolni a magas talpú cipőt, úgy másznak benne mint csípőficamosok, kedvem lenne megkergetni őket. De a legnevetségesebb amikor térdig lóg az ülepe a nadrágjának és nem tud felszállni a buszra. Kétszer is neki iramodik de nem tudja akkorára felemelni a lábát, végül csak fel kell húznia és a hónaljáig ér a dereka. Úgy néz ki akkor mint ha beleejtették volna a saját gatyájába.

A legtöbb lánynak kint van a dereka, még télen is. Ez később olyan vese medence gyulladást de még vese elégtelenséget is okozhat és járhat művesére amíg ki nem purcan.

Nem vagyok maradi, de ami az egészség és a józan ész ellen van az már káros mindenkinek. Akik ezeket a divat-baromságokat kitalálják felveszik a sok pénzt és röhögnek a markukba: a sok hülye gyerek, hogy veszi ezt a sok szart

Ennyit a divatról!

2012. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
szerintem az szexi egy fiun ha csak kicsit látszik ki a boxer a gatyából :)) egy kockás hassal nagyon jól néz ki :)
2012. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is ki szokott látszani a fecském, van, hogy véletlenül, van, hogy a szélét kiteszem, aztán lecsúszik.
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!