Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki feltudna olyan képet...

Valaki feltudna olyan képet rakni vagy linkelni amit az alábbiakban olvas?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék írni egy blogot és ahhoz kéne a főszereplő, akinek szőke hosszabb göndör haja van, nagyobb mellei és divatosan öltözködik és nem magas...tudom hogy furán hangzik de ha tudtok ilyen képeket vhonnan akk lécci linkeljetek vagy vmi!!
2012. aug. 19. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
mi vagy te barbie baba képregény tervezö?? XD
2012. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hjajj de vicces, de ez most komoly lécci valaki!!! és egyébként ha vki ilyen értelmeseket akar hozzászólni mint az előző akkor jobb ha nem ír semmit sztem...:)
2012. aug. 20. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Van simsed? csináld meg abba! LEgjobb a sims3-ba megcsinálni, mert annak már jobb a grafikája. Szólhat a simsről a történet :)
2012. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neeem, azt mér tudom h miről fog szólni csak a szereplők képeit kell még megtalálnom hozzá...
2012. aug. 22. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!