Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválás érvek és ellenérvek?

Tetoválás érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint régóta szeretnék, meg is van egy jó ideje hogy milyen minta lenne, csak arra lennék kíváncsi hogy ha fiatal korban (15/F) lenne csináltatva nem e nyúlna meg vagy nem lenne e csúnya ?

2012. aug. 20. 19:16
1 2
 1/18 anonim válasza:

Hát..

érv:hát ha neked tetszik akkor miért ne..meg szép is(de attól függ h mi az:DD


ellenérv:örökre megmarad..nagyon nagyon fáj..utána egy ideig is fájni fog..



de a te döntésed:))

2012. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem ami leginkább visszatart, hogy tele vannak ezek a festékanyagok minden szarsággal és nehogy allergiás reakciót váltson ki. Hallottam olyanról, hogy a tetoválásra pár évre rá, jöttek csak elő..elég csúnya, vöröses hólyagok.

Na, most szerintem ez olyan 1000ből 1 alkalommal fordul elő.


Ti mit tudtok erről?

2012. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem semilyen tetoválás nem jön be. És nem is csináltatnék magamra. Másokat attól féltek, hogy "hirtelen felindulásból" csináltatja, és később megbánja, de nagyon. Mert ez egy életre ottmarad. Vagy összeszedi a pénzét, mert van egy lézeres megoldás (ami több hétig tart, jóval többe kerül mint a tetoválás és sokkal jobban fáj), ezzel el lehet tüntetni.

Ilyen fiatal kamaszkorba nem ajánlom hogy csináltass. Még várj 2-3 évet, és ha meg mindig tetszik az amit akarsz, akkor varrasd magadra. Mert az évek alatt nagyon sokat változik a gondolkodásod (nem csak erről, mindenről).

2012. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Az első hozzászólótól kérdezném,hogy mikor ilyet ír: ''Hát..

érv:hát ha neked tetszik akkor miért ne..meg szép is(de attól függ h mi az:DD


ellenérv:örökre megmarad..nagyon nagyon fáj..utána egy ideig is fájni fog.."


Van tetoválásod jó gyerek?

2012. aug. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nem nincs 14 éves vagyok..és soha nem is akarok..én csak annyit írtam h ez az ő döntése lesz...
2012. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Haverom még annak idején 14-15 éves korában csináltatott először. Én is néztem még hogy fiatal stb.. már 18 évesek vagyunk és kb 6 tetoválása van. Amiket nagyon fiatalon csináltatott azokat megbánta... De amúgy ő hozzá nagyon passzol. Ez az ő életstílusa. Ha neked tetszik miért ne? Csak ezt mondom hogy nehogy megbánd. Én is most szeretnék egyet. Kb 40cm-es Salvador Dali tetoválást :) Szerintem szépek.
2012. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Gondold végig... 60-70 éves korodra érdekesen mutathat majd.. de a te döntésed.
2012. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Én 16 évesen csináltattam a lábamra sajnos megbántam hiába szép meg minden :( Az ember maradjon meg úgy ahogy az isten megteremtette ez igy természetes. Amugy meg különböző bőrbetegségeket is okozhat pl: bőrrák
2012. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 LOLXDROFL válasza:
Én is detto szeretnék és nekem is megvan hogy mit, de nekem fontos jelentésű mindegyik, és még várni is fogok vele. Arról kell meggyőződnöd hogy: 1. fontos e számodra, mert ha csak azért mert jól néz ki akkor ásd el magad. 2. ha tudod hogy még fogysz nőni akkor várj. 3. vigyázz hogy hova rakod mert néhány munkahelyen az is számít. 4. csak olyannál csináld ahol minőségit készítenek. 15/F
2012. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én is szeretnék egy tetoválást, ennek már alaposan utána jártam és egy a bökkenő ami a legeslegfontosabb:

Csak olyan tetoválást szabad készíteni amit nem fogsz 1-2 vagy akár 10 év múlva sem megbánni hogy felvarrattad magadra. Kb 2 éve nézegetem a külömböző tetkókat, mintákat félretettem párat amik tetszettek és hát rá egy fél évre vagy évre mikor megint átnéztem hogy voltak ilyenek már nem is tudom megbántam volna eléggé ha felteszem magamra.

Szóval ez örök és ami még hogy ne divattetkó legyen legjobb ha rólad szól, kötődik hozzád mivel részed lesz a tetoválás úgy fogod megbecsülni a legjobban ha úgymond azt fejezi ki "ami te vagy". Én még keresem az igazit ami tényleg hozzám illik és 20 év múlva is azt mondom hogy szép és nem bántam meg...:)

2012. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!