Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz a...

Fiúk! Szerintetek gáz a szilikonmell?

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy kicsik a melleim, és nem érzem őket elég formásnak. Ha egy alig észrevehető szilikon van egy lány melleiben, az gusztustalan? Nagyon szeretnék műmelleket, mert ezekkel kicsi az önbizalmam. Őszinte válaszokat szeretnék: gusztustalan a szilikon, vagy nem zavar titeket?

2012. aug. 20. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem gusztustalan..
2012. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak nagyon indokolt esetben a legkisebb méretű,ami nemzavar.Amúgy a világ egyik leggázosabb,legszánalmasabb dolga szerintem.
2012. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ez eddig egy szavazat mellette. Köszi
2012. aug. 20. 21:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Na, akkor van még egy, félig mellette :D
2012. aug. 20. 21:00
 5/13 anonim válasza:
54%
Szerintem semmi baj nincs vele egyáltalán nem gusztustalan és főleg nem gáz nekem tetszenek sokkal jobb mint egy kicsi mell.
2012. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:)))
2012. aug. 20. 23:07
 7/13 anonim válasza:
Egy van ellene is. Ez függ persze attól, hogy milyen idős vagy. Én egyáltalán nem szeretem ha egy nőnek szilikonjai vannak. Gusztustalan. Nekem sokkal jobban tetszik, ha egy nőnek kicsik a mellei, de legalább nem szilikonos. Hány éves vagy?
2012. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Ja.Mondom csak nagyon indokolt esetben.Csak mert a sok plázamajom rettenet szánalmasan néz ki,és még úgy is tesznek,mintha az ő érdemük lenne a természetellenes kerek lufi mell....Akinek tetszik,fogdosson kézilabdát....Az éppolyan mű.Műanyag élet,műanyag nők.Csináltatok már én is egy művádlit :DD

És az ilyen nők szoktak sírni,hogy kihaltak az igazi férfiak.... :)

2012. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Inkább legyen igazi bármekkora is...mint, h két szilikon labdát tartsak a kezemben.


30/F

2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát még csak 18 vagyok, és nem plázapics@ amúgy, de nem is most akarnám megcsináltatni, hanem ha mondjuk 25-26 éves koromig nem lesz semmivel se nagyobb. Elég önbizalom hiányos vagyok miatta, szóval...
2012. aug. 22. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!