Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézetet/felíratott...

Rea* kérdése:

Milyen idézetet/felíratott tetováltassak magamra?

Figyelt kérdés
Éveken keresztül depresszióban éltem. Mostanra sikerült kigyógyulnom belőle és elég hosszú idő után végre boldognak érzem magam. Megtaláltam a szerelmet az életembe. Szereztem barátokat kikben megbízom. Szeretnék egy emlékeztetőt varratni magamra, egy idézetet ami jól passzolna ehhez.Előre is köszönöm.:)
2012. aug. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj! Hat évig depresszióval kezeltek. Rendbe jött az életem, családom van - 2 éves kislányom - jó barátaim.

Én mindent kitöröltem a múltamból - mondjuk semmi értékes nem is volt benne. Nekem nagyon rossz, ha valami, vagy valaki emlékeztet azokra az időkre, ezért nem tudok érdemben tanácsot adni.

Gondold át, Te érzed.

Sok sikert!

2012. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van benne. Ha vissza gondolok megborzongok és elönt a félelem. A tetoválást azért szeretném, mert ha újra rám törne az érzés, akkor csak egy pillantást kéne vetnem rá, hogy eszembe jusson, hogy egyszer már túl éltem. Hogy elég erős vagyok ahhoz, hogy még egyszer sikerüljön. De, köszönöm a válaszodat. :)
2012. aug. 20. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:

nem annyira ideillő, de szerintem motiváló:)


Kövesd a boldogságodat, és az

Univerzum ajtókat nyit meg előtted ott,

ahol eddig csak falak voltak. - Joseph

Campbell

2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tetoválást nem így szokták kiválasztani. A saját ötleted, akaratod legyen.
2012. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!