Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most akkor tényleg teljesen...

Ez most akkor tényleg teljesen ingyen lenne?

Figyelt kérdés

6 éve tanulok németet és hát én ebből a szövegből úgy vettem ki, hogy ez ingyen lenne. De most komolyan odaadnának egy ilyet ingyen?


Katalog kostenlos anfordern


Der FAN KATALOG 2009/2010 – runderneuert!


Mit neuem Trainer und einer runderneuerten Mannschaft gehen wir in die Saison 2009/2010.


Runderneuert präsentiert sich auch unser Fan Katalog 2009/2010. Mit über 650 Fanartikeln auf mehr als 200 Seiten bietet er so viel Auswahl wie noch nie und setzt schon jetzt die erste Bestmarke der Saison.


Lassen Sie sich den neuen Fan Katalog 2009/2010 nicht entgehen und fordern Sie am besten gleich Ihr persönliches Exemplar an. Dieses liefern wir Ihnen dann ab Anfang August direkt nach Hause – natürlich gratis! Freuen Sie sich darauf!


Wir wünschen Ihnen schon jetzt viel Spaß beim Anschauen!

Mit * gekennzeichnete Felder müssen ausgefüllt werden.


Ihre Daten benötigen wir um die bestellten Leistungen erbringen zu können. Gerne übermitteln wir Ihnen Angebote von ähnlichen Waren oder Dienstleistungen per E-Mail. Sie können einer werblichen Verwendung Ihrer Daten jederzeit widersprechen.


2009. júl. 23. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen.

németül nem tudok, de rengeteg dolgot rendeltem innen : [link]


és rengeteg megjött

2009. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
HA rendelek innen akkor a házhoz szállításért sem kell fizetnem?
2009. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dieses liefern wir Ihnen dann ab Anfang August direkt nach Hause – natürlich gratis!

Ezt szállítjuk önnek augusztus elejétől közvetlenül házhoz - természetes ingyen!

Ezt írják. De a szövegben nicns valami ami további vásárlásra jogosít?

2009. júl. 23. 23:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaa ez 2. válaszoló, előzőnek akart menni?
2009. júl. 23. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:

igen az elsőnek akart menni:D

De köszönöm hogy te is válaszoltál!:)

2009. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!