Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki vett már gáz-riasztó vagy...

Gumi01 kérdése:

Aki vett már gáz-riasztó vagy gumilövedékes fegyvert üzletben, kértek-e személyes adatokat? Pl: ilyenekre gondolok hogy: lakcím, személyi igazolvány szám, vagy csak odaadtátok a pénzt és ennyi? Semmilyen adatfelvétel nem történt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 03:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem üzletben vettem, de úgy tudom, csak személyit kérnek, hogy betöltötted a 18 évet.

Megvannak sorszámozva és innen tudják azonosítani.

Ha kiváltod a viselési engedélyt, olyankor kell adatfelvétel, úgy, hogy elméletileg ellenőrizhetnek, hogy tartod a fegyvereket, gyakorlatilag viszont a kutyát nem érdekli.

2012. aug. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2012. aug. 22. 03:22
 3/4 kovpet ***** válasza:

Nem kérnek semmit. Tudtommal nem kell 18-nak sem lenni a vásárláshoz, csak a viselésihez.

A tárolóhelyet SEM ellenőrizhetik, csak éles fegyver esetén.

Gázpisztolyt akárhogy szabad tárolni, nem kell fegyverszekrényben meg a töltényektől elkülöníteni sem kell.

2012. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont egy ilyen válaszra számítottam, nagyon szépen köszönömm:)
2012. aug. 27. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!