Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek, hogy tudok majd érvénye...

Félek, hogy tudok majd érvényesülni a külsőm nélkül, ha megöregszek. Más mit tesz?

Figyelt kérdés
Manapság elég nehéz munkát találni,meg boldogulni a világban,ha valakinek nem megfelelő a külseje.Én erre nem panaszkodhatok,de mégis bánt,hogy az eddigi munkahelyeimre a külsőm miatt vettek fel,holott nem sok köze volt a munkához(nem modell meg ilyesmi,hanem recepciós,kasszás,stb.)Félek,ha megöregszek nem kellek sehova,nem fognak szeretni az emberek,a pasiknak is mindig csak szexre kellek(legalábbis állandóan ezt mondogatják,meg bókolnak)és már nem tudok bízni senkibe.Már az öngyilkosságon is gondolkoztam.Nem akarok öreg lenni,nincs jó agyam,hogy a külsőmön kívül bármi mást fel tudnék mutatni.Ha ezt elvesztem,nem marad semmim.Nem lesz párom,nem lesz munkám,egyedül leszek vénségemre,és meg fogok őrülni,de már most is a határán vagyok,mert más akarok lenni,különleges,okos,kreatív bármi,de a szépség mulandó.Nincs bennem semmi érték :'(
2012. aug. 21. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel,akkor ideje lenne tenni is érte valamit,nem csak beszélni és önsajnálatot gyakorolni.Kapd össze magad,és ne ide járjál sírni.Képezni magas sosem késő.Ha meg nem tudod-nem akarod akkor így jártál.
2012. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat, szorgalommal a tehetség java része pótolható. És ha már jól nézel ki, ha megfelelően választasz, tudhatsz magadnak rendes párt találni, és akkor nem leszel egyedül.
2012. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!