Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi fotókról?

Halibel kérdése:

Mit gondoltok az alábbi fotókról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 21. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Wow.:D

nagyon szép képek.:)

te csináltad őket?:)

2012. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó képek, tetszenek
2012. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szép képek, azok is melyeket nem linkelted be!

Érdemes befektetés lenne egy komolyabb fényképezőgép!


Remélem lesznek még új képek...

Beraktam deviantWatch-ba a profilt! ;)

2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, én csináltam:)

Nagyon köszönöm, a komolyabb gépre én is gondoltam(

jelenleg ilyen van: [link] )

Csak nem tudom, hol, milyet vegyek, úgyhogy egy kis útmutatót ha ahhoz is mondanátok, hálás lennék. :)

2012. aug. 21. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy "Nikon D3200"-al már elég minőségi képeket lehet készíteni.
2012. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azt elhiszem... de azt hiszem maradok olyan 20.000-25.000 között, ha lehet :D Max. 30000
2012. aug. 21. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép képek :)

Tisza partnál készült igaz?

2012. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)Igen, a Körös-Toroknál. :)
2012. aug. 23. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A naplemente annyira általános téma, hogy nehéz jó, érdekes, újat mutató képet készíteni. Nem rosszak a képek, de nem is többek ennél. Ez nem lehúzás, de ez a téma tényleg nagyon sok felől meg lett már örökítve. Amivel persze nincs baj, de igen nagy kihívás egy-egy igazán jó fotó készítése. Ha továbbra is a napkelténél/napnyugtánál maradnál, keress valamilyen érdekes, látványos helyszínt, mely megadja azt a pluszt, ami kiemeli majd a képet a sok hasonló közül. Nekem például szerencsém, hogy vannak a környéken látványos helyek, pl.: [link] [link] (Nem dicsekvésből, csak hogy lásd, mire is gondolok.)

De egyénként amatőr-hobbistaként nem kell, sőt, nem is szabad egy témára specializálódni! Én is ilyen témákkal kezdtem, aztán most már fotózok mindent, ami megtetszik. :-) Tessék sokat gyakorolni, a szemed egy idő után nem csak a témára, de a kompozícióra is rááll! Sok szerencsét ehhez a nagyszerű hobbihoz! :-)

2012. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!