Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc Szent Johanna...

Nim kérdése:

Melyik a kedvenc Szent Johanna Gimi-idézetetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Húú nem is tudom,sok van :)

Van ugyebár az ablakos a 6. részben,a dec.20-ás az ötödikben,meg még sok más:))) neked?

2012. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha le kellene írnom, az egész könyvet ki kéne másolnom :)
2012. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tizenegyedik végére döbbentem rá,hogy a régóta keresgélt "legjobb barát" tulajdonképpen végig ott volt az orrom előtt, csak amíg én egy emberben kerestem, azt, amit számomra a barátság fogalma jelentetene, nem vettem észre, hogy ez nem egy konkrét ideál, ami egyvalakiben megvan, és akkor az a nagybetűs Legjobb Barát. Hanem inkább egy puzzle, a darabjai szanaszét vannak, és ha együtt látja őket az ember, akkor nyer értelmet az egész. Valamely ilyesmit jelenthet a barátság.

Szerintem ez a legjobb!!! :)

2012. aug. 22. 08:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez is nagyon jó :)
2012. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Szerintem az egyik legjobb rész a 6. végén mikor cortez elviszi renit újra a kilátóhoz. :)
2012. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Agibabi válasza:
Üdv lepkék, üdv tavasz, üdv "imádlak Cortez érzés" Ez a 4. ben van és nekem ez a kedvencem :)
2012. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 LDorii válasza:

Nekem ez:

EZ SPOILER IS LEHET, ANNAK, AKI MÉG NEM OLVASTA, ÍGY SAJÁT FELELŐSSÉGRE OLVASSA MINDENKI, AKI NEM AKARJA TUDNI, HOGY MI LESZ BENNE, ÉS MÉG NEM OLVASTA, AZ NE OLVASSA EL!!



-Jól vagy?-kérdeztem.

-Aha.

-Egész jól sikerült, nem?-erőltettem mosolyt az arcomra

-Ja, nem volt rossz.-bólintott szórakozottan.

-Tudom, hogy rosszul jött ki ez az egész, de azért örülök, hogy itt voltál.-ismertem be.

-Tudom.-mosolyodott el.

-Volt egy kis deja vu érzésem...mondtram a két évvel ezelötti szilveszterre gondolva.

-Azért ez most jobb volt.

-Annak is meg volt a maga hangulata.Amúgy...Ha akkor el tudsz érni telefonon....és beszélünk...szerinted mi történt volna?-kérdeztem zavartan.

-Semmi.

-Gondolod?

-Biztos vagyok benne.Túl sok volt a zavaró tényező.Sehogy se jött volna össze.

-Igen, talán igazad van.De azért...az jelentett neked valamit akkor? Egy kicsit? Minimálisan?-kérdeztem halkan, alig hallhatóan.Cortez mosolyogva megrázta a fejét, és a kezemet fogva magához húzott.

-Miért érdekel ennyire minden régi sztori?

-Csak úgy.-vigyorogtam.

-Tudod, mit jelentett.Akkor is tudtad.

-Inkább reméltem.-javítottam ki.

2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LDorii válasza:

Bocsánat, a mit helyet hogy van. Azaz:

-Tudod, hogy jelentett.Akkor is tudta.


Én itt a hogy helyett mit-et írtam, elnézést. :)

2012. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

- Beleülhetek a Télapó ölébe? - kérdezte Móni vigyorogva Zsoltitól, ahogy oda lépett hozzánk.

- Vert már pofán krampusz? - kérdezett vissza Kinga reflexből.

Meg az amikor Cortez kiakadt Gomba miatt és elkezdte kitörölni az ismerőseit :P De igazából az egész könyv a kedvencem. :D

2012. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Máday néni, itt hagyta a fáját. A kutyafáját. Muhahahaha :)

Vagy a másik szintén a hetedikbôl

Jò. Szóval. Uhh. A tünetek alapján biztos, hogy ... nekem... jaj. Szóval prosztatagyulladáson vab.- mondta ki. Én mosolyogva a szám elé kaptam a kezem, Kinga pedig lehunyt szemmel, egyszerûen megfejelte a mosdó csempéjét. Egymás után háromszor.

:DD

2012. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!