Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc Szent Johanna...

Nim kérdése:

Melyik a kedvenc Szent Johanna Gimi-idézetetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 18:44
1 2
 11/17 Divi98 válasza:

Nekem az a kedvencem, amit Zsolti írt Máday-ról :D Ott áll,Ő,Máday Emilia,feje midig lila. Ugyan Emilia,ne legyen ránk pipa ! :DDDD vagy "Máday néni, Máday néni, akkor is jön, ha senki nem kéri, szigorúan néz, és vonalzóval méri a diákokat a Máday néni" meg a másik kedvencem , azt Dávid csinálta: "– Felmayer! – szólt Kardos.

– Parancsoljon – nézett fel Dave a kezében tartott mobilból.

– A táblához.

– De Cortez már lefelelt. Mindent elmondott Kalácskáról.

– Árvácska! – förmedt rá Kardos.

– Mindegy – legyintett Dave. (...)

– Nos. Árvácskáról azt kell tudni – kezdte Dave a felelést –, hogy árva volt.

– Zseniális a logikád – mondta Kardos." ezek a bestek :)

2012. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

"Óda Máday nénihez:

Máday néni csirkét süt. Én már alig várom,

hogy kész legyen, így is odakozmált, legalább három.

Ne aggódjon van időnk - ah rengeteg.

Hisz a következő tanév, oh, még mennyi mindent rejteget

- süthet csirkét eleget, s meleget.

by:Máday-Nagy Zsolt"

Ez őrült!!! :DD

2012. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Cortez4ever válasza:

Kedvenc? :D Mindent imádok benne. :DD

de a legjobb még mindig :

helló.Proton vagyok és neutront keresem.

Xdddd

2012. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Regina2000 válasza:
100%

,,-Melyik szeptember 8.?

Tudtam miért kérdezi. A levelemben ezt a dátumot említettem arra vonatkozóan, hogy totál beleestem.

-Kilencedikben-mondtam halkan.

Cortez hitetlenül elmosolyodott, megindult felém, és abban a pillanatban gondolkodás nélkül én is odaléptem hozzá. Körülbelül fél lépésre tőle megálttam, ő pedig megragadta a karom és magához húzott. Nem tudom, hogy ő csókolt-e meg engem vagy én őt, esetleg egyszerre történt. Nem ez a lényeg. A gyomromban lévő valamennyi pillangó felébredt, és vadul csapkodni kezdett, miközben a mellkasom úgy hullámzott, hogy alig álltam a lábamon. Forgott velem az egész világ, és végig azt kívántam, hogy soha ne érjen véget. Mintha csak megérezte volna a gondolatom, Cortez továbbra sem engedett el, hanem többször egymás után meggcsókolt, én pedig aligkaptam levegőt, és a boldogságtól majd szétrobbantam. Végül a homlok az enyémnek támasztotta, és két keze közé fogta az arcomat.

-Mennem kell-suttogta

-Tudom-furtam bele a tekintetem az övébe.

-Megvársz?-kérdezte halkan.

-Két és fél éve mást sem csinálok-feleltem, mire lehunyta a szemét, és újra megcsókolt. Ez nem olyan volt, mint a szilveszteri. Sokkal több érzelem volt benne, sokkal bátrabb és sokkaligazibb volt."

2012. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 rebuuuus:-) válasza:
Húú nem is tudom. Mindenesetre Zsolti összes beszólását imádom *_* de a 8.1-kötetben AZ is nagyon vicces amikor virág AZ örömódát elėnekli meg a 8.2-ben amikor ricsi ,,beköltözik'' a suliba :D xD LoL de amúgy az mindent szeretek azokban a könyvekben. I luv SzJG :-* <3
2013. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amit a legjobban szeretek Emóban, az az, hogy egyáltalán nem erőltetett. Bírom, ha festékes a ruhája, a keze, az arca, a bakancsa. Bírom, hogy elmegyünk kajálni, és bármit megeszik, sőt, szerintem azt se tudja, mi az a szénhidrát. Bírom, hogy mindig hangosan röhög, és nem érdekli, hogy másik mit gondolnak róla. Bírom, hogy fura ruhákat hord, hogy idétlenségeket néz, hogy magasról tesz a divatra, hogy minden rohadt "cuki" kép láttán visongani kezd, és állandóan meg kell ígérnem, hogy megszerzek neki valami kisállatot. Bírom, hogy nem nyafog a robogón, hogy bármilyen filmet megnéz, hogy tudok vele playstationözni, hogy lehet vele röhögni és hogy akármikor csinálhatom ezt, mert nem jajgat érte - mondta, aztán hirtelen odanyúlt Virághoz, és két kézzel összekócolta a haját. Virág tényleg nem kezdett el vinnyogni, csak hangosan nevetve hagyta, hogy Ricsi a fél karjával megragadva magához ölelje, majd folytatta. Kit érdekel? ha ma elfelejtett fésülködni? Ez legyen a legnagyobb hibája - vonta meg a vállát. - Teszek rá. Nézd meg őket - biccentett Edináék irányába, akik hárman igyekeztek a suli felé, konkrétan a teljes őszi divatkatalógusba öltözve. - Belőlük van egymillió. Emóból csak egy.

NEKEM EZ TETSZIK A LEGJOBBAN... :')

2013. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Virág, vedd le a kokárdát, október 23. van!

Bennem ez megragadt. Egyszer eszembe jutott mikor dogát írtunk és hangosan felnevettem, most mindenki hülyének néz, de nekem megadatott az ami nekik nem, a Szent Johanna Gimi. :)

2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!