Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg? Hol...

Hogy találhatnám meg? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a napokban egy fiúval, aki azóta sajnos már elment innen, ahol találkoztunk (itt volt nyaralni abban a városban, ahol én lakom). Nem tudok róla mást, csak a nevét és a várost, ahol lakik. Kerestem iWiW-en, ott nincs meg, aztán néztem FB-on is, ott viszont nem tudok részletesen rákeresni. Sajnos mind a vezeték-, mind a keresztneve elég gyakori, ezért még nehezebb a dolgom. Mit tegyek? Hol kereshetném még?
2012. aug. 21. 22:00
 1/3 anonim válasza:
menj el a városba ahol lakik ;)
2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet, köszönöm a humorosságodat! ;) Elmegyek, utazok hat órát, majd körbejárom a várost, és mint Hugh Grant az "Igazából szerelem" című filmben, becsöngetek minden házba, hogy "itt lakik esetleg XY?". Ugye Te is így gondoltad, kedves első válaszoló?
2012. aug. 21. 22:28
 3/3 anonim válasza:
Nem, nem így gondoltam. És nem tudhattam hogy 6 orat kellene utaznod... bocsi. De gondolom a városban van olyan h névlista vagy mittudoménhogymi xD
2012. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!