Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ismeretlennel mirol...

Egy ismeretlennel mirol szoktal beszelgetni?

Figyelt kérdés
Hobbin kivul,mert tudom,mindenki azt irna. Egyebkent en Nemetorszagban lakom,es kivancsi vagyok,h ti mirol beszelgettek.
2012. aug. 22. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinál,zenék,filmek,vicces történetek..
2012. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor a vonatön találkoztam egy vasutassal, az az életéről mesélt sok mindent, meg kérdeztem tőle, aztán hazafelé egy csajjal beszélgettem, nagyon kedves volt, beszélgettünk hogy mit csinálunk, mit szeretünk, mik a terveim meg ilyesmi. Sajna csak a neve első felét tudom, és pesti, nekem meg előbb le kellett szállnom, így olyan rossz belegondolni, hogy soha többet nem is fogom már látni az életem során. :(
2012. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összeesküvés elméletekről
2012. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2xSü ***** válasza:
100%

Bármiről, ami éppen eszedbe jut. Sokszor az időjárás is jó témaindító lehet, ha az ember asszociál dolgokra. Pl.:

- Nagyon meleg van.

- Ja, bár ez még mindig elviselhetőbb, mint Rómában. Múlt héten voltunk ott, és ott árnyékban volt 40 fok, de még éjjel is izzasztó, párás, fülledt volt a levegő…

stb…


Bármilyen aktuális dolog is megteszi témának, amit éppen látsz. Pl. lehet témaindító a hely is, ahol összeismerkedsz az idegennel. Pl.:

- Milyen lepukkant hely ez a vendéglő. Jó, persze olcsó, de én úgy vagyok vele, hogy inkább fizetek kicsit többet egy sörért, de akkor nézzen már ki valahogy az a hely, ahol megiszom azt. A kedvenc helyem az x.y., na az jól néz ki, és ahhoz képest nem is drága. Te hova szoktál járni?


Aztán általában jön a téma magától. Vagy nem, az is előfordul.

2012. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!