Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolások/gimisek! Ti...

Középiskolások/gimisek! Ti milyen iskolatáskával kezditek az évet: Oldal táskával vagy két vállas táskával?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

én leányka vagyok,és csinosabb szerintem az oldal táska,vagy sima de tartósabb női táska.


fiúk meg ha lehet viseljenek hátitáskát mert jobb a hátnak.

2012. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is "leányka" vagyok, de én hátitáskát hordok. Abba több cucc fér. Lazán kb., a fenekem alá ér. Így teljesen kényelmes nekem, bár legtöbbször csak lógatom a vállamon mint egy oldaltáskát.
2012. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és egy pár éve már kinőttem a középiskolás korból... de anno, a legtöbb osztálytársammal egyetemben én is oldaltáskát hordtam. Abból is van többféle méret, stílus, nem nehéz olyat találni, amiben minden felszerelés elfér. És szerintem kényelmesebb, mint egy hátitáska.
2012. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leányka...

Ha sok a könyv, akkor kényelmetlen az oldaltáska. Hátit hordok, mert nekem az is szempont, hogy külön legyenek a cuccaim a kajámtól. Kényelmesebb is. Oldaltáska akkor jó, ha tényleg csak pár cuccot kell vinnem.

2012. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is normál hátizsákom van lány létemre, az osztályomban is sokaknak az van.
2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kézitáska. Gondolom tudod milyen. :D
2012. aug. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!