Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek ki otthonról...

Hogyan szökjek ki otthonról éjjel, hogy a szüleim ne vegyék észre? A lépcső nyikorog, és zajt csap!

Figyelt kérdés
Nem elszökni szeretnék, se bulizni, csak a ház elé kellene kijutnom! Előre is köszi a válaszokat. :)
2012. aug. 22. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Emeleten laksz?
2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Családi házban, és az emeleten van a szobám, a szüleimé pedig a földszinten.
2012. aug. 22. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mezítláb, óvatosan a szélén lépkedsz, talán sikerül. Ha van stabil korlát, arra támaszkodj, úgy ügyeskedj, hogy a testsúlyod nagyobb része arra essen. Szívem szerint azt mondanám, kérdezd meg a lányom, mert neki mindig sikerült, pedig mi nagyon szemfülesek voltunk még annak idején. Szerintem te sem vagy ügyetlenebb, mint az én lányom volt.
2012. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben voltam mindig. Ki kell tapasztani, hogy melyik lépcsőfokra, hogyan léphetsz! Nálunk 14 lépcsőfokból, 5 nem nyikorog, szóval én is érdekesen kecmeregtem le, de sikerült. Ja, és meztélláb csináld!:)
2012. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
hát ha az emeleten laksz akkor ugorj ki az ablakon nem kell a lépcsőkkel foglalkozni
2012. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A korlátos ötlet jó, most tesztelgetem.:) minden lépcsőfok nyikorog, de így hogy nem nehezedek rá, néma csendben le lehet jutni, viszont egy jó 5 percet rá kell szánnom.:) egyszer már sikerült kijutnom, és vissza is. Semmit nem vettek észre a szüleim, csak újabb ötletek érdekeltek.:) Hát remélem én is leszek olyan ügyes mint a lányod.:) Köszi mindenki válaszát sokat segítettetek.:)
2012. aug. 22. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
amugy ha lent van a nappali,mondd azt h egyszer kiszeretned probalni az ottalvast :)
2012. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nappali közvetlenül a háló mellett van, ha éjszaka felébrednek és esetleg kijönnek, rögtön észreveszik hogy nem vagyok ott. Az emelettel nincs ilyen gond, csak a lejutás problémás.
2012. aug. 23. 08:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Akció sikeresen végrehajtva.:) A korlátos ötlet a best. ;)Köszi mindenki.:)
2012. aug. 24. 22:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kellett lemenned?
2012. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!