Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha el fogja mondani?

Mit tegyek, ha el fogja mondani?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe.Szinte biztos vagyok abban, hogy egyik osztálytársam, akivel ott is együtt leszünk, el fogja mondani amit általános iskolában tettem.Ez egy olyan dolog, amitől biztos hogy mindenki megútálna, és nagyon félek.Megbeszélni vele nem tudom, mivel mindig szívatott engem, és ebbe bele fogok őrülni.Így hát nincsenek lehetőségeim, ezt megszívtam.Nem is tudom igazából már miért tettem fel a kérdést, csak már nem tudok mit tenni.

2012. aug. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mi az a "nagy" dolog amit tettél...
2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
anélkül hogy tudnánk mi az amit el fog mondani, sokat nem tudunk segíteni
2012. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egy paradoxon, mert te úgysem fogod elmondani mit tettél, anélkül meg nem tudunk tanácsot adni. :(
2012. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene tenni semmit, ha nem hozod fel lehet, hogy ő is elfelejti. Ha felhozza próbálj meg belőle jól kijönni, pl. te is nevess rajta, de így látatlanban elég nehéz tanácsot adni.
2012. aug. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!