Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem azzal a ruhával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem azzal a ruhával felkelteni a pasi érdeklődését, amire ezelőtt azt mondta, hogy nagyon dögösen állt rajtam? Nem fogja azt mondani, hogy megint az a szoknya van rajtam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem:)
2012. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint van esélyed és nem hiszem, hogy azt mondaná, hogy már megint...
2012. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szoknya?

Ééértem már! :)

Azt én is szívesen megnézném rajtad. ;)

2012. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egy éve volt rajtam fekete magassarkú, fehér miniszoknya fekete blézer, most pedig úgy venném fel, hogy fehér magassarkú, fehér szoknya és zöldes-kékes blézer
2012. máj. 15. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
csinálj képet és megmondom
2012. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rövid a memóriánk.
2012. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rövid memória + úgyis a lábadat nézzük inkább, meg rajtam is rajtam van egy hétig egy póló :D
2012. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy hétig ugyanaz a póló van rajtad folyamatosan??? o.O
2012. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért mondaná? Tegyük fel, hogy az én jövendőbelimnek van 10 szoknyája (nadrágja nincs). Nem egy milliomos, nem halmoz fel belőlük több százat. Nyilván úgy 2-3 hetente ciklikus ismétlődés történik, ez természetes, eszem ágában sem lenne neki azt mondani, hogy már megint..., inkább megdicsérném, hogy ismét milyen szép, nőies, csinos.

Arról nem beszélve, hogy ha vastagabb szoknyákból mondjuk meg csak 2 van, akkor télen nyilván ezt a 2-őt váltogatja, de ettől még ugyanolyan szép, elegáns nő marad (sőt szerintem még bájosabb is, mintha mindig más lenne rajta).

21/f


Utóirat: Vegyél fel hozzá egy másik csinos felsőt (ne azt, ami akkor volt rajtad), így fel sem fog neki tűnni.

2012. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!