Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik-e Budapest IX. Ker....

Létezik-e Budapest IX. Ker. -ben parfümgyár, vlahol A Vágóhíd u. közelében? Viszont nem budapesti lakos vagyok. Egy közvetítő cég alkalmazna ott, de egy minimális összeget kér, szerződés postázása gyanánt.

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 13:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Átverés, olyan nincs, hogy munkáért előre kell fizetned.
2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hol van Budapesten Parfümgyár pontos utcanévvel a IX. ker.ben?
2012. aug. 23. 14:16
 3/30 anonim válasza:

Szia!

Én is küldtem nekik önéletrajzot. De ami válasz e-mailt kaptam, hát... nem túl biztató. Eleve, ahogy kinéz, semmi szerkesztés. Egy közvetitő cég adjon már magára, nem?

Még ha postán is kérném a szerződést, nem kellene valami bővebb infot személyesen megosztani velünk????

Szerintem vicc az egész. Én innentől kezdve nem foglalkozom vele. Szerintem csak ki akarják használni, hogy valakik befizetnek 1000 Ft-ot. Ami amúgy szerintem sok is egy sima szerződésfeladáshoz...

2012. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen,már a válasz e-mail is fura,semmi szövegszerkesztés,csak simán egybeirva az egész.A központja Nagykőrösön van,gondolják ki a fene fog oda leutazni,inkább postázzák el a szerződést,ezért 750Ft-ot kér.De ha létezik ez a gyár,felhívnám telefonon hogy valóban keresnek oda embereket most vagy nem.
2012. aug. 23. 20:03
 5/30 anonim válasza:

sziasztok.Érdekelne az a parfümgyár.

Pontos címet nem tudtok? Egy budapesti ismerősömmel utánanézetek

2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Vhol a IX.ker-be mondják,a Vágóhíd utca közelében,se gyárnevet,se mást nem mondtak,ha vki utánatud nézni,jó lenne.
2012. aug. 24. 21:58
 7/30 anonim válasza:
100%

A IX.ker-ben egy Csöndes és tsa Bt. van,de ők főleg parfüm kereskedelemmel foglalkoznak.

Nem messze,a X.kerben van Kapuciner kft.Ők bértöltéssel foglalkoznak

2012. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Kiss Angéla Hajna válasza:
Én párommal leutaztam Budapestről Nagykőrösre, és a postára, majd a rendőrségre is bementünk, egyik helyen se ismerik a hirdetésben megadott utcát: Gáborfi Endrét, nem létezik Nagykőrösön, de Budai Bt.-ről se hallodtak. Na akkor hova küldjük ugye vissza a boritékot, talán egy kamu, nem is létező cimre. Ja és a saját adatainkat is adjuk ki egy nem is létező cégnek?
2012. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Kiss Angéla Hajna válasza:

Nagyon durva, hogy az emberek jóhiszeműségét így kihasználják egyesek, ja és hogy át kell utalni pénzt ilyenre egy nem létező fals cégnek, más a neve akinek át kellett utalni a pénzt is. Mikor nekünk kéne, nem elérhető a mobilszám, meg akkor veszi fel a telefont, mikor neki jó és nincs is benn állítólag már az irodába, mikor még kiírás szerint fodagási ideje lenne, ja és ha ő nem ér rá, mert továbbképzésen, vagy mi a fenén van, akkor miért nincs valaki aki helyettesítse, mint más irodáknál is alkalmaznak recepciós hölgyeket? Vagy erre se telik? Egy emberért nem is marad benn az irodába a szóban forgó cégvezető, nem is fontos neki, hogy valaki dolgozzon nála így. Bárcsak ő is így járna, mint a sok munkakereső, hasonló helyzetbe kerülne, hogy élné már meg???

Nem rugalmasak, sőt épp ellenkezőleg.

2012. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
IGEN Szomorú hogy egyesek ebből élnek és a rendőrség se tud ellenük tenni.Nem nagy összeg 750 Ft,de vkinek lehet az, még ezt is feladni.A másik meg ha beszed 100 embertől ennyit az már nem kis összeg.Telefonon meg csak kamuzik össze vissza,azt találta ki hogy azért nem jött meg a szerződésem mert elveszhetett útközbe,nem tudta mi történhetett vele.És még mennyi csaló van,hihetetlen
2012. szept. 15. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!