Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit dolgoztok? Fontos

Mit dolgoztok? Fontos

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy pályaválasztás előtt állok, és nem tudom merre induljak el Nem ismerem milyen munka mivel jár. Légyszi írjátok le mi az állásotok, mit csináltok pontosan, szeretitek-e, mit nem szerettek benne, és hogy jó választás volt-e :)

2012. aug. 23. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pék vagyok, és a meleg miatt annyira nem szeretem.
2012. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én egy természetes kő kereskedésben dolgozom. eleinte nagyon nehéz volt, mert pl. néhány gránit amit emelni kell eléri a 120-150 kg-ot, és azt ketten emeljük, de viszont ennek köszönhetően, iszonyat sokat erősödtem, és jobban tetszek magamnak is. másrészt sok féle gépünk van pl. vízsugaras vágó, ami elég bonyolult gép, nálunk is csak ketten tudják használni, az egyik én vagyok. itt kibontakoztathatom a kreativitásom, plusz mikor megszerkesztem amit vágni akarok akkor a kézügyességemet is. nagyon szeretem a munkám, bár sok mindent csináltam már, de jó hogy itt kötöttem ki. ha teheted, olyat keress, amiben örömödet tudod lelni. tökéletes biztos nem lesz, de ha ennek ellenére szereted amit csinálsz, akkor örömmel fogsz bejárni.
2012. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!