Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy hétig...

Mit csináljak egy hétig fekvőgipsszel a lábamon?

Figyelt kérdés
A doki szerint fel kell polcolni de ez azt jelenti h nem is lehet mozogni a lakásban,egész nap feküdnöm kell?? Még csak tegnap tették fel de még egy hétig megöl az unalom!

2012. aug. 23. 19:32
 1/3 2xSü ***** válasza:
100%

Jó lehetőség a meditációra, elmélkedésre, olvasásra. A legtöbb ember irtózik attól, hogy ne csináljon semmit, hogy ne történjen vele semmi, mert akkor előjönnek a gondolatai. Rágd meg a problémáidat, félelmeidet, terveidet.


Persze ott a TV, vagy akár az internet is, ha nagyon kell. Vagy hívj vendégeket, dumáljatok.

2012. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én térdműtét miatt voltam hasonló helyzetben. Én olvastam, festettem, hímeztem, megnéztem a kedvenc filmjeimet, gépeztem. Jó lábadozást! :)
2012. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
TV, internet, könyv. Biztos van valami amit már régóta el akartál olvasni vagy meg akartál nézni. Most megteheted! Nézd a jó oldalát, ágyba kaja, semmittevés és mindenki a te kívánságaidat lesi! :D Jobbulást! ;)
2012. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!