Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szevasztok. Mi van ezzel az...

Szevasztok. Mi van ezzel az oldallal? Meg lesz szüntetve vagy mi? Az utóbbi 1 hónapban, hiába teszek fel kérdéseket senki nem válaszol!?

Figyelt kérdés
Pedig elvileg ez egy olyan oldal, ahol kérdésekre válaszolnk nem? Vagy csak arra válaszolnak az emberek amire akarnak? Mert ha én meglátok ezen az oldalon egy olyan kérdést amire tudok értelmes és jó, illetve értékes választ adni, arra adok is akármennyire nincs kedvem. Mert én úgy gondolom hogy akkor érdemes regizni gyakorikérdésekre, ha segítőkész vagy és segítséget nyújtasz az "ÚGYMONDD" (az adott témában) tudatlanoknak. Na erre kérnék egy választ hogy miért van ez!
2012. aug. 23. 19:46
 1/6 Bitangjó ***** válasza:
Teljesen igazad van. Nem kötelező az oldalra regelni és válaszolni sem kötelező. Sajnos kevés olyan ember van aki önzetlenül segít másoknak. Sztm a legtöbbe azért regelnek, hogy az ő kérdéseikre választ kapjanak, a többi meg le van sz@rva. Általában amire tudok én is válaszolok, hátha segíthetek vele valakinek.
2012. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
detto -.-
2012. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyok egyedül.

De annyira idegesítő hogy fel tudnék robbanni.

Ennek így semmi értelme hogy mindenki azt várja hogy mit kap, de adni....

Azt aztán nem :(

2012. aug. 23. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
linkelj ide egy kerdesed! :)
2012. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bitangjó ***** válasza:
Amire tudtam válaszoltam, de egy aprócska megjegyzésem még lenne: Nem csak a GYIK létezik az interneten. A telefonos proci húzós meg ilyesmi dolgokat sztm hamarabb megválaszolják egy SE fórumon, a Fifa kérdéseket szintén. Ez az oldal csak egy a sok közül. Érdemes regelni olyan fórumokra ami bizonyos dolgokkal foglalkozik és neked pont van olyan dolgod. Ott általában több hozzáértőt találsz :)
2012. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!