Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lehet valahogy éjszakára...

Nem lehet valahogy éjszakára bennthagyni a facebookot ha kikapcsolom a gépem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy értve bent hagyva? Ha hibernálod a géped, akkor ugyan ott tudod folytatni, ahol abbahagytad. Bizonyos böngészőkön (pl. Google Chrome-on) be lehet állítani, hogy azokat az oldalakat nyissa meg, amik akkor voltak nyitva, amikor bezártad a böngészőt. Olyat nem lehet, hogy kikapcsolod a gépet, de a Facebook megy.
2012. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
Nem igazán értem, mit akarsz elérni. Ha kikapcsolod a géped, akkor még ugye fent vagy Facebookon, az adatlapod megtekinthető, sőt üzenetet is tudnak neked küldeni, írni a faladra. Maximum annyi történik, hogy nem látnak „online”, de hát ez így logikus, hiszen nem vagy online, hanem alszol. De nem igazán értem, miért lenne az előnyös, ha éjszaka is úgy látnának, mintha a gép előtt ülnél.
2012. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol hagyod? A Spájzban?
2012. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...online módba akartam,de köszi a válaszokat mostmár tudom hogy biztos nemlehet (:
2012. aug. 24. 11:10
 5/5 2xSü ***** válasza:

#4: Bizonyára lehet (pl. bekapcsolva hagyod a gépet), pl. energiatakarékos üzemmódban.


A kérdés az, hogy mit szeretnél elérni. Mert lehet van egészen más jellegű megoldás.

2012. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!