Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A DVD-vel van a baj, vagy...

A DVD-vel van a baj, vagy csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Probléma: Szóval van egy DVD lemezem (4,7 GB, 120 MIN), és ráírta egy filmet, ami kevesebb, mint 120 perc (kb. 111 vagy 116 perces max), és ami biztos kevesebb, mint 4,7 GB! Mikor kiírtam a gépen ellenőriztem is egy CD/DVD olvasóval, hogy tényleg jól működik-e és igen. (A filmet .avi-ban írtam rá, adat cd-be, (azt hiszem így mondják).) Mikor beteszem a DVD lejátszóba, ami DivX-es, és rányomok arra, hogy lejászás, szépen lejátsza egy darabig, majd egy helyen leáll, mintha vége lenne a filmnek. (Kb. olyan 1 óra 10-20 percnél állt le, am ugye nincs 120 perc.) Mi lehet a baj? Mert fogalmam sincs, általában van ötletem az ilyesmire, de ez most kifogott rajtam.

(Ja, és a film a Vissza a Jövőbe 1. része, de gondolom ez nem sokat segít.)



2012. aug. 24. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a DVD vmennyit leszed abból a 4.7GB-ból és pont az a pár perc kiesik.
2012. aug. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A film nem-e hibas?A szamitogepen vegigmegy?
2012. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm a válaszodat, de ha így van, akkor ezt, hogy lehet megakadályozni, vagy helyreállítani?

2. válaszoló: köszönöm kérdésed, és igen végigmegy a gépen mind a kb 111 perc, akadás nélkül hibátlanul.

2012. aug. 24. 22:18
 4/6 anonim válasza:
Amikor még használtam DVD-t én is jártam már úgy, hogy a PC-n semmi gond, de az asztali lejátszón annál inkább. (Az író program 'szól' ha túlléped a lemez méretét, ezt észlelted volna.) Kiírtam mégegyszer a leglassúbb sebességgel, aztán jó lett.
2012. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolso valaszolonak szol:

"Az író program 'szól' ha túlléped a lemez méretét, ezt észlelted volna."Ugy tudom hogyha meghaladja a lemez meretet akkor nem irja meg hanem kiadja a lemezt,vagy tevedek?

2012. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
CDBurnerXP-t használok, igaz ritkán. Az nem dobja ki a lemezt, csak kiírja, hogy sok az adat és kész.
2012. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!