Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rémisztő rémtörténetek?

Nagyon rémisztő rémtörténetek?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyeneket? Esetleg olyat,ami tényleg megtörtént? Jó,tudom,mindet úgyy kell mesélni,mintha velem v ismimmel történt volna,v láttam v ilyesmi...
2009. júl. 24. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap rányitottam öcsémre, ahogy éppen segít magán:D Na, ez elég rém,történet:D
2009. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
a segít magánt arra értsd, hogy éppen maszturbált:D
2009. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kösz,mostmár aludni se tudok... :D
2009. júl. 25. 00:44
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tudtam tegnap este emiatt:D
2009. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát látom ma se nagyon. :)
2009. júl. 25. 01:08
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Én pedig az apád vagyok. na?
2009. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2009. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok aludni !!! Én pedig az apád vagyok. na?

OMG!! Itt a vég.. egyébként lógsz 2 havi gyerek tartással xD

2010. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
www.creepypasta.com
2010. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik kérdésnél dobtuk össze: (Még nincs kész)


Éjszaka van, és felriadok egy nagy csörömpölésre. Meggyújtok egy gyertyát és szép lassan a pince felé veszem az irányt, és még útközben

 megfogom a bézbózütőt, de ekkor kialszik a gyertya. 

Visszaindulok egy másik gyertyáért.

Az áramszünet miatt sötét van a szobában.Nem találsz másik gyertyát ezért

Elkezdek keresni valami lámpát, vagy bármit ami világít, de...

De nem találok semmit, ezért a telefonommal világítva ismét elindulok a pince felé..

Megyek le a nyikorgó lépcspőn, és minden pillanatban érzem, figyel valaki...

Hirtelen valami a lábam elé esik nagyot puffanva. Megijedek, de akkor meglátom, hogy a macska az, mintha szellemet látott volna, rohan ki a pincéből. Halálra rémülve állok,

De megbátorodtam, és lejjebb mentem a lépcsőn, ám a kanyarban észrevettem hogy elsuhant előttem valami!! Kétségbeesetten rohantam felfelé, és bebújtam az ágy alá!

Az ágy alól lépteket hallok, majd meglátok két lábat. Valaki megáll az ágy előtt ami alatt fekszek.Lélegzetvisszafolytva figyelek, és látom, hogy valami büdös, szürkés nyálka csöpög a lábak köré...

A szürkés nyálka csak folyt,folyt és folyt felém.Már majdnem elért hozzám mikor én kiugrottam az ágy alól,rohantam de hirtelen hasraestem egy  szürkés-nyálka tóban!!!! Megpróbálok felállni, de mindig vissza estem, segítségért kiáltozok mert az a valami egyre közeledik felémm!!  És akkor olyan sötét lett,hogy nem láttam semmit.Sem a nyálkás szörnyet,sem a szobámban a bútorok körvonalát se semmit...


... De ekkor a nyálka valahogy "megszilárdult", és elkezdett húzni a pince vége felé...

Megkapaszkodtam az ajtófélfában, és minden erőmmel azon voltam, hogy kiszabaduljak, és olyan messzire kerüljek attól a pincétől, amennyire csak lehet. Éppen hogy sikerült, de akkor megint megragadott ez a valami.

Kapadoztam, hogy valamiben ismét meg tudjak kapaszkodni, közben segítségért ordítottam, de

2010. dec. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!