Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémtörténetek! (? )

Rémtörténetek! (? )

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok!
2010. márc. 9. 14:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2010. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ne ilyen hosszút, mert lusta vagyok elolv.ni
2010. márc. 9. 16:03
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy kislány ment a családjával a boltok között,és a kirakatban meglátott egy babát ami 2-t mutat. Megkéri a szüleit vegyék meg neki.Úgy tettek. A kislány hazavitte a babát nagyon örült neki. Berakta egy dobozba és lefeküdt aludni. Egyszer csak azt hallja :"Már kijöttem a dobozból" A kislányt nem érdekli alszik tovább. Utána ezt hallja:"Már az ágyadnál vagyok" Már kicsit zavarja de azért alszik tovább. Amikor már azt hallja hogy már a párnádnál vagyok:nyissz levágták a fejét... Reggel a szülei benyitnak látják a kislányt levágott fejjel és mellette a babát amint már 3-at mutat....


Megfelel?:)

2010. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
...
2010. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2010. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ma 12:58


ez jó. valós vagy te találtad ki?

2010. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

ma 13:43

köszi!

olvastam. azóta mindig ezt mesélem ha valaki rémtörténetet akar...

2010. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Két diáklány lakik egy lakásban. Egyik este az egyik csaj elmegy mert randija van. Eszébe jut, hogy a táskáját benn felejtette a szobában. Csendben belopódzik, a villanyt se kapcsolja fel, mert a barátnője már alszik és nem akarja felébreszteni.

Minden remekül sikerül, másnap reggel megy haza, látja hogy ott a rendőrség. bemegy a szobába, és a barátnőjét holtan találja az ágyon, a falra pedig vérrel ez van felírva: FOGADJUNK ÖRÜLSZ HOGY NEM KAPCSOLTÁL VILLANYT!

2010. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egy kislányt otthon hagynak a szülei, egy kiskutyával. AZt mondják neki, hogy ha fél, akkor tegye a kezét az ágy alá, és a kutya megnyalja a kezét.

Telik az idő, a lány valamilyen zajt hall. Leteszi a kezét, a kutyus megnyalja.

Később kaparászást hall az ajtónál, megint leteszi a kezét, és a kutya megnyalja.

Úgy hallja, mintha valaki kint lenne a kertben, a kutya ismételten megnyalja a kezét.

Aztán szomjas lesz, és lemegy a konyhába inni. Ott látja, hogy a kutya egy kötélre fel van akasztva, és vérrel a falra írva: NEM CSAK A KUTYA TUD KEZET NYALNI.

2010. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
-.-"
2010. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!