Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem abban segíteni,...

0831 kérdése:

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy szeretnék munkaügyi által tanfolyamra járni, de mellette járnék iskolába, ami ugye ad papírt, h diák vagyok, és diákként dolgozhatnék diákszövetkezetben? Ez megoldható? Nem büntetnek érte vagy valami?

Figyelt kérdés
még nincs szakmám,és a sulit ott hagynám,ha végeznék a tanfolyammal, csak azért járnék,hogy tudjak diákmunkát végezni.

2012. aug. 24. 12:29
 1/4 verde ***** válasza:
Nappali tagozatos hallgatóként nem regisztrálhatsz. Diákmunkát pont emiatt nem is közvetít a munkaügy.
2012. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,..:) ÉS AZT MEG TUDNÁD NEKEM MONDANI,H ha csinálom a munkaügyis tanfolyamot,és közben találok munkát,akkor nem is dolgozhatok?
2012. aug. 28. 09:06
 3/4 verde ***** válasza:
Dolgozni nem dolgozhatsz, mert a tanfolyam végeztéig álláskeresőnek kell lenned, ha viszont dolgozol már nem vagy álláskereső, így tanfolyamra sem járhatsz. A tanfolyamot munkaviszony miatt ott lehet hagyni, csak nem szeretik, + így mástól veszed el a helyet. Ha nem hosszú a tanfolyam és olyan a munka jellege, dolgozhatsz egyszerűsített foglalkoztatás keretében is.
2012. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ne haragudj,h ilyen sok kérdésem van,és az hogyan működik?:) az egyszerűsített munka?
2012. aug. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!