Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell járni olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell járni olyannal, aki extra befolyásolható a bnője által, de ilyen alapon más lányok által is?

Figyelt kérdés

Tiszta ideg vagyok, amikor csajokkal találkozik, beszélget, mert amúgy rendszerint mindenki rá van állva, mert helyes.

én viszont szeretnék nyugodt lenni ebben kapcsolatban, de naponta kapom a pofonokat!

pl.:

a bnőim is ki akarnak kezdeni vele, nem is tudják titkolni

amikor valaki a barátjával van, úgy ad a párjának puszit, hogy közben a barátomat nézi

meg millió más ilyen dolog!minden nap!!!

hogyan lehetek vele boldog?


2010. okt. 12. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak befolyásolható, vagy el is csábítható?
2010. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a befolyásolhatóság miatt félek hogy el is csábítható

ezért nem vagyok nyugodt

jól megfogalmaztad ez a kérdés magva számomra

2010. okt. 12. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Jó esetben ráébred, hogy rezeg a léc, rosszabb esetben tényéleg menthetetlen. Akkor meg tökmindegy.
2010. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés. De akár rá is kérdezhetsz nyíltan: "mennyire hűséges típus".
2010. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megbeszéléseknél ő egy szent! mindig azt mondja, amit hallani akarok.

de félek kipróbálni, mert ha mással összejönne, nem vakarnám le magamról, hogy én hoztam össze őket, és mi lett volna, ha...

2010. okt. 12. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:

"megbeszéléseknél ő egy szent! mindig azt mondja, amit hallani akarok."


Nem túl jó előjelek. :)


"de félek kipróbálni, mert ha mással összejönne, nem vakarnám le magamról, hogy én hoztam össze őket, és mi lett volna, ha..."


Mi van??? Elvesztettem a fonalat, bocs... :D

2010. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utóbbit a "puding próbája az evés"-re értettem

hogy ráállítom egy bnőmet, hogy megtudjam a srác meddig megy bele

na. ezt nem merném megtenni (tekintve, hogy a bnőimnek amúgzy is bejön a barátom és fordítva)

2010. okt. 12. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:

"hogy ráállítom egy bnőmet, hogy megtudjam a srác meddig megy bele"


Ha ez kiderül a srác számára, és kellően önérzetes, akkor ott is hagy, szerintem. Én legalábbis meggondolnám, hogy érdemes-e egy olyan lánnyal együtt lennem, aki ilyen módon kémkedik utánam.

2010. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

szóval ez nem is állt szándékomban.

de nyomaszt már, hogy 1,5 éve nem tudok nyugodt lenni mellette.

mert az elején kiderült, hogy társkeresőzött. de azon túlléptünk, de maradt bennem ez a rossz érzés.és minden nap van valami kis dolog ami megint pofonként érint, de túl kicsi lenne egy szakításhoz.

2010. okt. 12. 15:19
 10/10 A kérdező kommentje:
de minden nap egy kis pofon kezd nekem sok lenni.
2010. okt. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!