Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor este aludni keszulok...

Amikor este aludni keszulok mindig kicsinek erzem magam es arrol almodozom h pl egy sztar testvere vagyok vagy a gyere. Normalis ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:

gyereke*

ja es azt kifelejtettem h amikor olyan kicsinek erzem magam akkor latom a szemem elott h az a bizonyos sztar h hatszik velem meg minden

13/l

2012. aug. 24. 13:53
 2/7 A kérdező kommentje:
jatszik * bocsi
2012. aug. 24. 14:00
 3/7 anonim válasza:

Normális!!! Ennyi idősen én is rengeteg dologról álmodoztam esténként... még sokszor megesik most is!

Az mit jelent, h kicsinek érzed magad? Feleslegesnek?

17L

2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem.ilyen 3-4evesnek xd
2012. aug. 24. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy ábrándozol az teljesen normális.... az viszont nem, hogy 3-4 évesnek képzeled magad. Még ha ez csak az esti képzelgéseknél, fantáziálásoknál jelentkezik AKKOR SEM! Ez is egyfajta személyiségzavar ha tetszik ha nem.
2012. szept. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszavágysz a gyerekkorodba, szeretnéd ha úgy szeretnének, mint akkor. Illetve most még úgy képzeled, hogy az a szeretet, amit akkor kaptál, pedig van másmilyen is, felnőttek közötti. Majd elmúlik.
2012. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kb így vagyok. Csak én ahelyett, hogy egy sztár testvére/gyereke vagyok, azt képzelem, hogy egy világsztár vagyok. xD énekelek, színészkedek. És azzal a fiúval, akibe régen szerelmes voltam, együtt élünk Olaszországban egy villában. xD én éjjel-nappal erről ábrándozok, még dogaírás közben is xD
2017. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!