Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mc-ban rendszeresen jártam egy szerverre később elmondom melyikre. Néhány nappal ezelőtt fel akartam menni de ez a szerver amin átlag éjjel 2kor is vagy 30an szoktak fent lenni ki van kapcsolva. Másnap és 2 nap múlva ugyanez történt Ez hogy lehet?

Már meguntam a várakozást, erre felkúsztam netre és kerestem másikat ---> arra sem tudtam felmenni! És a harmadikra sem! Kerestem valami angol nyelvűt az sem ment! Ez hogy lehet?

2 szerverre felenged! viszont az egyik nagyon laggos és szar a másik meg 6 slotos és hamachis.viszont angol nyelvű hamachisra sem enged fel!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Minecraft, szerver, ip, felmenni, játék

2012. aug. 24. 16:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
GTA San Andreas Multi player jó RPG-s szerver?
Van Minecraft Pvp Szerver? (lehetőleg magyar)
Minecraft szerver port beállítás?
Szülés előtt 28 nappal érdemes terhességi gyermekágyi segélyen lenni vagy a maradjak végig táppénzen?
Mi a baj a 1.2.5-ös Minecraft szerveremmel?
Steward kukorica permet ~Permetezés után hány nappal lehet leszedni a kukoricát?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!