Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a gépezésről...

Hogyan szokjak le a gépezésről? Egész nap gépezek 24 órából 15 órát. Mikor megyünk el valahova akkor is inkább itthon maradok és gépezek, mikor nyaralni voltunk akkor is alig vártam hogy a géphez üllhesek. Nem bírom ki gép nélkül.

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy pasit. Vagy szánd rá magad, hogy a barátnőiddel találkozol gépezés helyett.
2012. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan függőség, mint mondjuk a cigi. Komolyan kell venni. Kérj segítséget! (Pszichológus?)
2012. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

mit csinálsz a gépen?


én is régen sokat játszottam aztán rájöttem hogy semmi értelme nincs annak hogy a játékban óra hosszákon keresztül csak darálok hogy fejlődjek

2012. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.Hát nem akarok pasizni még csak 13 vagyok. De a barátnőimmel is a gépnél szoktunk ülni.

2.Inkább leszokok mint hogy pszihologushoz menjek..

2012. aug. 24. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Keresned kéne magadnak valami hobbit Frodó.
2012. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Hát fb-zek, zenét hallgatok, mangát olvasok, animét nézek meg a barátnőmmel beszélgetek.
2012. aug. 24. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, inkább szokj le magadtól, mint hogy pszichológushoz menj.

De az írtad, hogy nem bírod ki gép nélkül.

Ha saját erődből nem megy, akkor szükséged van segítségre. Ez lehet egy családtag is, ha hallgatsz rá, de ha nincs ilyen, akkor legjobb, ha szakemberhez fordulsz.

Segítséget kérni nem szégyen, hanem esély.

Szurkolok neked!

2012. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
keress valami hobbit. aminek semmi köze a géphez :D
2012. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 deererzsi válasza:
Kapcsold ki a gépet és ne menj a közelébe. Találj valami hobbit vagy ha szeretsz,sportolj,vagy kezdj el járni zenére. Ha van otthon valami hangszer akkor azt tanuld. pl.zongora,gitár... Könnyű megtanulni játszani.
2013. dec. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!