Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, van egy 18...

13 éves vagyok, van egy 18 éves fiú akibe szerelmes vagyok. Neki tetszem. Ő azt szeretné h lefekküdjek vele. Csak én meg annyira szeretem h meg is tenném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj még.
2012. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
túl fiatal vagy még az ilyesmihez szerintem.
2012. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem látsz a rózsaszín ködtől, és nincs élettapasztalatod: ő csak azt akarja hogy feküdj le vele, és a lehetséges helyzet miatt tetszel neki.


Azt nem írtad, hogy milyen kapcsolatban vagytok. Ha ez nem párkapcsolat (úgy tűnik), és kapásból a szexről van szó, akkor az első mondat eléggé helytálló lehet.

2012. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
majd jól megb*sz és magadra hagy.
2012. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók írták... tanulj kicsilány a válaszokból, mert egy életre megszívod.
2012. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meg az a véleményem hogy egy lány legnagyobb kincse a szüzessége miért akartok megszabadulni tőle ilyen hamar? meg oda adjátok magatok minden jött mentnek legalább bizonyítást várnátok meg hódítást egy fiutól de semmi, számomra ez olyan undorító soha nem szeretnék ilyen barátnőt.
2012. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt még nem mondták: amíg 13 éves vagy, megrontás miatt büntetendő a cselekedete a fiúnak.


[link]


Ez nem egyenlő azzal, hogy a 14. születésnapodon (végre) már szét is kell a lábakat rakni.

2012. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem tedd szét neki,mi baj

lehet,max jól megbasz :D

esetleg neki lesz gáz,ha a szüleid megtudják,a bíróságon mond azt h hazudtál neki a korodról :D :D akkor asszem nem varják be! :D Sokan túl nagy feneket kerítenek ennek az egész szűz témának...

2012. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az előttem hozzá szóló egy nagy SEGGF*J.
2012. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi van csak nem téged is átvertek? depis vagy? :D

ezektől az ember csak erősebb lesz! meg később azt se tudja majd ki volt neki az első...nem valószínű h összeházasodnak.... :) csak kiváncsiak,mint sokan mások...

2012. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!