Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Azt hiszem...

13 éves vagyok. Azt hiszem szerelmes. Anyukámmal nem tudom megbeszélni ezt az ügyet. A Fiú 20 éves. És én most épp szobafogságba vagyok. Még a szüzességem is oda adnám neki! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyere beszéljük meg:)

Amúgy nem ajánlom idővel visszaüt,várj még.

2012. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyszerű a megfogalmazásod, kicsi leány. Csak azt hiszed, hogy szerelmes vagy. Lehet, még egyszer áldod majd szüleidet a szobafogság miatt - ha éppen a leányanyaságtól kímél meg.


Egyébként a fiú már nagykorú, férfi, te pedig még kisleány vagy. Neked is van veszítenivalód - szüzességed (!), de neki is - szabadsága, ha anyudéknak nem tetszik a mókátok. :)


Csak óvatosan!

2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Bár olyan rossz hogy nem tudok vele megbeszélni semmit mert mondok valami olyat hogy ez a fiú tetszik és már is felkapja a vizet és ordítozik..És ezt a témát még a barátnőimmel se tudom megbeszélni mert nincs is olyan akiben megbíznék..

2012. aug. 17. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajha... azért ez igy nagyon kemény hogy nincs olyan barátnőd akiben megbíznál és ráadásul anyud is ilyen... huh szegénykém sajnállak..de ami a fiút illeti Várj vele tényleg borzasztóan fiatal vagy még a sexhez szerintem...meg azért a korkülömbség is elégé nagy... nem azt mondom hogy igy ekkora korkülömbségnél egy kapcsolat működésképtelen de nem vagytok egy szinten semmiféle értelemben... ugye érted.? Tényleg én azt mondom hogy várj és akkor kiderül hogy csak egy kis fellángolás volt e vagy mégsem... Szorítok neked :DD

Ja és keress olyan barátnőket akikkel nemcsak röhögni tudsz de meg is bízol bennük, ők gyakorlatilag testvérszámba mennek :)

2012. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdés egyértelműen fake. (Vagyis remélem)
2012. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben:))

És köszönöm :DD

Nem fake.

ez halálosan komoly kérdés volt.

2012. aug. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!