Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A holnapi nappal véget ér az...

A holnapi nappal véget ér az igazi nyár idén?

Figyelt kérdés

Tehát holnap még 35-40°C lesz országszerte, azonban utána lehűlés jön elvileg.

De idén már nem lesz kánikula ezután, nem?


2012. aug. 24. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ez a legnagyobb gondod? Majd lesz valahogy, örülj hogy élsz, éljél tovább, és ne foglalkozz azzal hogy 35 vagy 28 fok van. ;)

Lesz ami lesz.

2012. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez a legnagyobb gondom,mert gyűlölöm a nyarat.Szívből remélem,hogy eltakarodik az égető nap a fenébe mostmár.Nem véletlenül van egyébként ilyen fertő idő,ezt is manipulálja az ember.....
2012. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó, szóval kedves farikcsa a kérdező, akkor minden elvan nézve, de csak azért, mert éjjelibagoly.
2012. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem most ebben a pár napban nagyon bejött ez az idő, ne mvolt rossz egyáltalán. Egyébként tavaly legalábbis errefelé az egés zszeptember olyan meleg volt, mintha nyár lenne. Reménykedjünk, hogy most is hasonló lesz :)
2012. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Reménykedjünk,hogy minden rohadjon,dőljön a bűz a kukákból,legyen több baleset,lankadjon a figyelem,mindenki legyen ingerült,és büdös,éjjel pihenni nelehessen,bízzunk a melanómában,essen össze minél több ember az utcán,tomboljanak a szúnyogok,árkokká repedjen széjjel a föld a szárazságtól,stb stb stb.Fájjon a fejünk,rossz közérzetünknek örüljünk.Élvezzük!
2012. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
farikcsa ezt én nem tapasztaltam. A hiba az ön készülékében van, ahogy mondani szoták
2012. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Akkor kb Angliában tartózkodhatsz,de hogy nem Magyaroszágon az fix. :)
2012. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Mifelénk Magyarországon a nap nem melegít,hanem ASZAL.
2012. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy ér végen,jövőhét elején mondanak lehűlést,de aztán,megint melegedni fog,ha kánikula nem is lesz,de azért olyan 30 fok körül lesz a hőmérséklet
2012. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!