Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lenne "polgárpukkaszt...

Mennyire lenne "polgárpukkasztó" ez a dolog?

Figyelt kérdés
Punk vagyok.Imádom ha megbotránkoztatom az utcán az embereket.Milyen lenne ha Piros-Fehér-Zöld csíkos (Magyar) karszalagra ráírnám hogy SIEG HEIL ? Tudják az emberek hogy mit jelent? Jah és nálam csak annyit jelent mint régen Sid Viciousnál a Horogkeresztes póló vagyis csak idegesíteni az állampolgárokat.
2012. aug. 25. 08:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy melyik felirat lenne meghökkentőbb a Magyar karszalagra ?

-Meine Ehre Heißt Treue

-Heil Hitler

-Sieg Heil

2012. aug. 25. 08:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanák hogy hülye vagy és kész.
2012. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

a magyarok begyepesedett elméje miatt, az emberek 85%a biztos polgárpukkasztásnak fogja venni.


18\L

2012. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem foglalkozna veled.

Neked az ilyesmi valami élvezetet nyújt? Vagy csak akkor, ha megbotránkoznak rajtad?

2012. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze.Élvezetet nyújt.Főleg hogyha megbotránkoznak.Multkor 1 öregasszony majdnem szívrohamot kapott mert olyan cuccot viseltem.
2012. aug. 25. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ebben mi neked a jó?
2012. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát az érzés a jó.Nem fogadom el a társadalmi normákat.Salyát szabályaim szerint szeretek élni,idegesíteni az embereket stb
2012. aug. 25. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval salyát szabályaid vannak. Azok lyók!

Az az érzésem, hogy ha kitennének egy lakatlan szigetre, ott rövid idő alatt megőrülnél, mert nem lenne közönséged :)

2012. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már saját szabályok, csak azért csinálod mert másokat zavar, ha az amerikai zászló lenni tiltott jelkép azt hordanád. Bár ha ez téged boldoggá tesz, ki vagyok én, hogy leszóljam. Remélem ezzel megtaláltad az életed értelmét :))
2012. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem hordok tiltott jelképeket.Mert nem akarok büntetést fizetni.Meg ülni sem
2012. aug. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!