Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csak ha 4-5-6...

Szerintetek csak ha 4-5-6 órákat alszok vagy 5 és felet az mennyire veszélyes dolog!?

Figyelt kérdés
pár hete lassan 1 hónapja így van és van úgy,hogy magamat próbálom előtte ellazítani mert így nagyon nyugtalan vagyok.

#kevés-alvás...
2012. aug. 13. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a meleg miatt nem aludtál szerintem, szóval sejtem, ahogy megyünk ki a nyárból, csak egyre jobb lesz. Nekem is hasonló volt, bár én rendesen tudtam aludni, csak sok forgolódás után.


Iskolaidőben viszont én is hasonlókat alszok, és nincs is lehetőségem többre. Szerintem nem probléma, a lényeg viszont hogy utólag mindig pihend ki magad, hosszútávon semmiképp ne csináld ezt.

2012. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért mi történik így ezzel hosszútávon!?
2012. aug. 13. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Más szerinte 12 órákat alszik? Semmi bajod nem lesz.
2012. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miért mi történik így ezzel hosszútávon!?"


"Szerintetek csak ha 4-5-6 órákat alszok vagy 5 és felet az mennyire veszélyes dolog!?"


Most akkor mi a kérdésed? Eldönthetnéd... egyik kérdéseddel ütöd a másikat... te kérdezted, hogy veszélyes-e. Az én válaszomra miért kell így reagálni, ha te is feltételeznéd/feltételezed, hogy "veszélyes" lehet?


Okosság.

2012. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 óra alvás minimum kell.
2012. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!